Úzkosť

tatiana26

ZUZKA výnimočne musím povedať, že s tebou súhlasím :) Uvidím s tým prstom čo bude ráno, ak to bude zlé, tak pôjdem na RTG, sľubujem... podám hlásenie :)

misiak

tani preistotu chod zajtra na RTG.
aka je zuzanka zrazu starostliva,az ma to udivuje.
ale je vyliecena s PP :)
ved jednemu cloveku sa to muselo podarit :D
Zavist?no necham to tak.
budem zit v tej svojej fantazmagorii,nebude ten zivot krasny a dokonaly ako ho ma zuzanka, bude taky hlupy ale krasny :)
dufam ze som tu nespravil chybu.lebo zato sa tresta :D

misiak

aha Zuzanka sa ukazala :D
ked nechces tak ma necitaj :)
a ked PP nieje na cely zivot tak potom aj AIDS sa velmi lahko vylieci.
Zuzanka preco sa moje prispebky pacia a tvoje nie?nehovorim ze som dokonaly,len hovorim co citim a co si myslim.mozno som obycajny dement co nic nevie ale aspon mam svoj nazor.
a ked by sme spravili anketu ahladom tvojich a mojich prispevkov neviem koho by sa viac pacili.
ty sem napises len ked chces zautocit a potom napises taku somarinu ze PP nieje na celyzivot.no coment.
klames samu seba?asi nebudes az tak zdrava ked sa potrebujes klamat.
normalne si ma potesila a rozosmiala :D

Kachita

PP nie je na cely zivot? Myslela som si, ze to su dozivotne recidivy. Tak to je dobra sprava teda :)
Tatianka, fakt je moźne ze to mas zlomene. Kazdy mame prah bolesti iny, niekomu sa s vekom zvysuje, inemu naopak. Ja som ako mala milovala zubarov, teraz som rozklepana len pri myslienke. Bolest som tiez lepsie znasala a vsetky choroby. Chcela by som sa zacat venovat plavaniu a joge. Len este sa musim skonsolidovat, a doriesit este par veci.

zuzanka65

Táni, ako vieš, že to nemáš zlomené?
Pocit na zvracanie býva pri fraktúre. Radšej s tým choď ráno na RTG.
Inak, obdivujem Vás tu všetkých, čo dokážete tieto Miškove fantazmagórie, čo tu píše, nechať len tak bez odpovede a ak, tak mu len pekne jemne naznačíte, že sa chudák mýli. No nič, ani ja mu to nebudem hovoriť, nech si chlpček žije ten svoj sen. Zase by povedal, že na neho útočím. Žiaľ z vlastej skúsenosti viem, že s PP sa nedá naučiť žiť ľahko, ale dobrá správa je, že nie je na celý život.

tatiana26

Inak mne nie je dnes zrovna najlepšie, ale išlo to... až doteraz... ráno som si švihla nohu o železnú konštrukciu na rozťahovacom gauči, bolelo, ale som si to nevšímala, lebo si to búcham často... ale bolela viac a začal mi prst fialovieť a tak mi ho večer začali obchytkávať až mi prišlo na vracanie z toho a odvtedy len odpadnúť a odpadnúť, ja mám akýsi nízky prah bolesti asi... Som si aj neurol dala, ale nepomohol, evidentne je to z iného... je mi na vracanie, trasie ma vovnútri, dusí ma, no úplne otrasné stavy, fakt, fuj... ale nemám to zlomené, dala som si na to Flector a teraz si dám octanovú masť mi otec zohnal, ale pokaždé keď sa toho dotknem idem až do mdlôb, niežeby ma to tak bolelo hrozne, ale vááááá, nepríjemné,,, a hneď je človekz toho v ataku alebo čo..

misiak

sunie moj velmi dobry kamarat ma teraz problemy take ako mas ty.nieco asi bude vo vzduchu.v noci sa zacal dusit myslel ze umiera.rano na alergologii mu dali hned injekciu aby sa nezadusil a ze take nieco este nevidela za zivot.(pluca v takom stave)teraz chodi na injekcie.vydrzal tyzden nefajcit a zas dava 2.krabicky denne :) to sme my ludia.co nam skodi to robime.
takze nieco asi bude vo vzduchu.ja kaslem uz 3 mesiac.odkedy ma navstivila uzkost odvtedy som zacal kaslat a doteraz ma to drzi.uz nie tak velmi ale stale kaslem.miestamu neviem prestat.
asi je take obdobie.
zacal som spavat nahy pri otvorenom okne a je to troska lepsie :)
ja som za otuzilstvo :D najlepsie tak posilnujem imunitu :)

Kachita

vidis, sunnie, to by sa ti hodilo k moru, aj zdravotna starostlivost je tu ina, v mnohych ohladoch lepsia. a slnko tiez nabija energiou, mozno na zaciatku bz bolo napostac, keby pracoval len priatel a ty by si len vypomahala. no kto vie, skusit by ste mohli. len teraz ta kriza, no je to tazsie teraz ovela.