Úzkosť

dada

AhojkiTanulik.diki ze si mi napisala,a mas pravdu,kazdy sa ucime na svojich chybach a tie nas posuvaju vpred.som rada ze ti je lepsie.uz aj mne mohlo byt keby som nebola spravila to,co som spravila.zajtra idem na sud podat ziadost na zrusenie trv.pobytu,inak to nejde a asi pojdem k dcere na sviatky aj s malou.aj ty si o vyries a ak mas srdiecko zadane inym mozno to je ten spravny krok moj meil je:rena091@azet.sk.cely tyzden mam taky rozbehany len po lekaroch so sebou aj s dcerou,lebo ona to tiez velmi zle znasa ked sa mi hadame,a to je u nas skoro kazdy den.minule chytila taky amok,ze hodila flasu o stenu,ked do mna skakal.tak uz len koli nej to musim spravit.a ty pleties kosiky?tesis sa na Vianoce?ja ani moc nie uz to neni to,co bolo.najradsej by som bola sama sdetmi.dufam ze mi to uz vynde.moja drz sa mi a tiez sipories to co mas.dada

alexx_le

btw. ja mám rád oboje. taký slnečný den niekde v prírode. sem-tam obláčik zakryje slnko, aby som sa nepripiekol-ešte viac ako som :)

alexx_le

Mišiak som rád, že si nakoniec neodolal a prispel. Už som sa bál, že dnešný den bude úplne nanič, ale vy traja ste mi hned zlepšili náladu :) slniečka a obláčiky :D