Úzkosť

katka30

AHOJTE....myslim, ze male hasterenie neboli, ale to co vcera ci predcerom pisal Misiak, prepacte, normalne som sa smiala, nie negativne, ale pozitivne, konecne po mnohych meiacoch som sa smiala. Takto som sa spravala ked som bola pubertacka a pripomenulo mi to casy, ked som sa stale oduvala:-)))) Ale Misiak ber to pozitivne, urobil si mi super den, zacal s vedlkym usmevom a to vdaka tvojim prispevkom. Inak ako sa vsetci citite????? Miloska aj mne zlozis nejaku basen, vzdy ked niekomu nejaku zlozis, tak potajme zavidim:-)))))

misiak

Neviem odkial mate ze mam 30. Pozrite sa lepsie. To ze mam 30. Je vymysel katkyxxx. Mam 26. A kritiku znesiem aj tu aj v beznom zivote. Ale toto nebola kritika, ale utocenie a urazanie. A pritom mi ide len o to aby som ludom pomohol aj za cenu prifarbenia. Ako sa hovori za dobrotu na zobrotu. Ja ako veduci znasam kritiku kazdy den, aj vela navrhov odovzdavam a nikto sa nestazuje. Nerobi mi to problem ale ako hovorim kritika a urazanie je rozdiel. Fantazmagoria to je kritika? To je zosmiesnenie. A prispevok od katkyxxx sa mi tiez nezda kriticky ale zosmiesnujuci. Este jej tecie mlieko po brade a uraza ma. Vlastne netecie taha jej na 30. Takze preco by som mal prispievat pre ludi ktory si to nevazia?velmi vela ludi som si tu oblubil a preto mi je to este viac luto.utapat sa v ziali a zhadzovat to na stres moze kazdy. Ale verit tomu ze to odide hned tak to nie. To je len moja fantazmagoria.Dakujem.

sunie

neverim vlastnym ociam co sa tu zas vcera dialo. misiak ved ty sa predsa nemozes za kazdu blbost urazat a brat hned vsetko tak tragicky. tiez si ta neviem predstavit fungovat v realnom zivote kde ta denne sprdne x ludi, si vystaveny mnohym neprijemnostiam a stresom... nikto ti tu nechce predsa zle, prave naopak. inak ja som si myslela podla prispevkov ze si ovela mladsi, takze mi to teraz nedalo tiez sa na to ozvat.

ooo/táňa

KACHITA išla som ti napísať to isté ako Zuzka, takže ma predbehla. Tú knihu si zožeň, je naozaj dobrá

zuzanka65

Kachita, v knihe David Servan-Schreiber: Ako sa zbaviť depresie a stresu bez liekov je jedna celá kapitola venovaná vplyvu omega 3 mastných kyselín na mozok. Prepáč nemôžem ti teraz napísať nič bližšie, nakoľko sa ponáhľam preč, len na chvíľu som sem nakukla.
Skús si aj otvoriť iné témy, napríklad otázky na RNG, alebo Depresia, aj tam sa o tom píše, alebo polož túto otázku priamo RNG.
Majte všetci, pekný deň.

kachitaa

Zdravim vsetkych :) Ja sa mam celkom dobre, az na niektore chvilky, ale je to ovela lepsie. Teraz spekulujem, ako nabrat, predsa len ta uzkost mi ubrala a chcem sa dostat do formy. Este ze idu Vinaoce a clovek sa moze napapat do sytosti :) A mozno aj viac.
Mimochodom, neviete ci existuje nejaka studia o tom, ci konzumacia ryb prospieva lieceniu psychickych poruch a teda aj PP ? Ja si to neviem vysvetlit, ale stale by som len jedla ryby. A poslucham hlas svojho tela :) Ale chcela by som vediet, ci to ma nejaky suvis, ovsem ak viete. :))

tatiana26

Ránko... ALEX to je dobre, vždy sme sa chápali :) A vy spíte alebo čo je tu tak ľudoprázdno? Ja priznávam, že som vstala pred chvíľou, potrebovala som sa trochu vyspať... nie je mi najlepšie, ale čo narobím. Správne, nahodím úsmev a ide