Úzkosť

katka30

Misiak stellu si mozes kupit aj v tescu. Moj priatel ked sme boli v UK ju miloval, inak je myslim viac percentna ako nase pivka, takze radsej pomenej:-)))

misiak

tak to navstivit bud specializovany obchod na pivko,alebo ist do belgicka :)
inak milos ty si raz spominal ze ked si vypijes tak si zly.to akoze vyvadzas kazdeho chces zmlatit alebo take nieco?
lebo ja ked si vypijem tak som krotky :)

misiak

ja mam pivko velmi rad.
ake je to pivko artois?nepoznam ho.
je cas to zmenit :)
heineken poznam.ten si kupujem 5.litrovy sudok :D

misiak

obcas nieje zle sa aj rozculit a vyzurit milosko ;O)
aj ked nie na takychto blbostiach.co uz som prchky clovek :)
ja mam rad tolko veci ale nikdy na ne nemam cas :) ale aspon mam kazdy den ciel lebo kazdy den to odkladam na zajtra :D

misiak

milos aj ty mi budes chybat.
vcera som si to pivo otvoril.dobre si ma navnadil :)
dal som si toho psenicneho bazanta :)
podaril sa im :)

misiak

tanicka moja nestoji.:D
aspon sa maju na kom bavit.len mi nejde do hlavy preco si ty vedela dat kritiku na moj prispevok a ostatny to nevedeli.
ty si normalne napisala ze s tym nesuhlasis.to je kritika.
ale vela ludi cakalo a tesilo sa ze maju pricinu ma zhodit.
ved co som ti hovoril tanicka ze nebudem pisat :D
budete mat krasnu diskusiu bez misiaka.
taku aku ste vzdy chceli mat

misiak

tak potom aj tebe taha na 30.
a to ze je to smiesne aj viacerym ma len utvrdzuje v tom ze je cas skoncit.
milos mne je jedno kto co pise a kto ma uraza ale preco by som potom mal tomu cloveku radit a delit sa s nim o moje pocity?ked si to nevazi?
myslite si ze som sa urazil ako dieta?
a odkial to viete?zato ze som povedal ze prestanem pisat a prestal som?
mavol som rukou a povedal ze to nema cenu.
som clovek ktory sa urazat nenecha a vzdy musi byt najlepsi.
bohuzial su aj taky.preo vsade kde som robil som nieco dokazal a vsade si ma vazia sa da povedat,a mozno sa tak len tvaria :D
ja hovorim vzdy co citim a to niektorym prekazalo.vadi ludom ze mi je lepsie a ze to prislo len tak?
namiesto toho si robia srandu o lusknuti prsta?
tak nech sa trapia a nazvu ma dietatom co sa urazi a ze zije v detskom svete,
ved nech si ma nazvu aj ko....
je to ich vec.
neurazam sa len uz nemam si nemam s takymi ludmi co povedat.
urcite vam sem coskoro pride dalsi chory clovek s ktoreho si budete robit srandu.som rad ze som vas pobavil,bolo mi ctou.
tak sa teda liecte a nezabudajte ze to chce tisice rokov kym prestanete trpiet,lebo v misiakovom pripade to bola len fantazmagoria a detsky sen.
pekny vecer a vsetkym krasny zivot zela misiak.
myslim ze na neho nezabudnete.
ked sa vam bude čkať tak to na vas mysiak mysli :D

ooo/táňa

no po prečítaní týchto príspevkov som dospela k názoru, že ak neprestanete s tým miškom, tak sem normálne prestaneš písať aj ja, však to tu už začína byť psycho... to o čom sa tu už dva dni bavíme??? akože akú motiváciu má dospelý inteligentný človek k tomu, aby sa stále vŕtal v jednej veci a vracal sa k tomu znova a znova...normálne som znechutená

katkaxxx

misiak prepac, ale ja som nikde nepisala ze mas 30 ale ze ti taha na 30. a to co tu predvadzas je uz fakt smiesne a vidim ze nielen mne.