Úzkosť

katka30

Neviem preco, musim sa zdrzat jednej brutlane skaredej nadavky, ale niekto s .......narazkami mi tu uz poriadne lezie na nervy, ale zdrzim sa.

katkaxxx

pocuvaj misiak, ja uz som skoncila s akymkolvek komentovanim tvojej osoby, tak uz by si mohol skoncit aj ty s tymi narazkami.

katkaxxx

paulicia, ano, mavala som to, ale ked som sa dozvedela, ze mi nic nehrozi a ze je to vsetko plany poplach, tak je to o 80% lepsie. lieky neberiem, davam si len sem tam magnezium alebo magne b6, dostala som predpisany neurol 0.25 ze nech si ho dam v pripade uzkosti, parkrat som to vyskusala, zistila som ze mi nic nerobi a ze sa ukludnit dokazem aj sama, tak som sa nan vykaslala :)

misiak

paulicia zbytocne sa trapis.ked ti lekar povedal ze to nije nic vazne tak asi ma pravdu,a to si myslim ze by malo byt dostacujuce.
tymto pristupom to iba zhorsis,ked budes vyhladavat taketo fora.
lebo tu sa ti to moze iba zhorsit,sem sa chodime len stazovat a ked je cloveku dobre,tak to je len fantazmagoria,alebo je len male detsko :D
takze tak.
zi prosimta normalny krasny zivot a nenechaj si ho znechutit.
inak vsetkych vas zdravym :)
alexx aj ja dodrzujem pitny rezim :D

katka30

Paulicia a preco AD neberies ked ti ich doktor predpisal? Chces to skusit bez nich? Ja beriem a moj zivot sa o zlepsil o nepoznanie. Zacinam byt vyrovnana (mavam niekedy aj dni zle to je pravda ako vcera a predvcerom), uplne som prestala panikarit v obchodoch ani na ulici. Musim este jednu vec sa naucit, prestat sa bat cestovat. Kedysi som precestovala celu Europu,vselijake sluzobky, teraz sa bojim. Mam strach co ked mi tam bude zle kto mi pomoze. Ale verim,ze buduci rok, mam nejake sluzobne cezty na plane, tak sa aj v tomto zlepsim. Verim v seba a verim v lieky. Mozno niekto nadomnou kruti hlavou, ale mne je to jedno, man lieky vytiahli zo sialeneckeho stavu a to nikomu neprajem, veru nikomu na svete. Boli to brutalne stavy uzkosti, ked si nato teraz spominam tak ma striasa. Ake ako som povedala, pridu aj zle dni, ale ja ich uz nechcem a bojujem aby neboli, dokonca sa modlim a verim.

paulicia

takže máš to Kati aj ty niekedy??? takéto stavy?? alieky berieš nejaké,??ja len Frontin..., dali mi aj AD...ale zatiaľ neberiem...

katkaxxx

paulicia, ja si osobne myslim ze to je cele zalezitost uzkosti, ale ja nie som lekar, takze mozno by si mala pre istotu skocit k tomu kardiologovi este raz a na vsetko sa popytat a potom mozes byt uplne kludna. kazdopadne sa snaz nestresovat, lebo to ti ten tep a tlaky na hrudi este zhorsi. ale inak pichanie a tlak na hrudi, zhorsene dychanie, vysoky tep - bezne veci pri uzkosti

paulicia

katkaxxx...no kardiolog..mi povedal...že prolaps je bežná vec...že to treba len kontrolovať..a to bolo všetko...takí sú ti dnešní lekári..môžeš im vravieť, že ťa bolí alebo pichá srdce..., chcela som sa tu poradiť s niekym...či takéto problémy..:bolesti srdca, tlaky okolo srdca, pichanie pri srdci, zvýšený tep...vyvoláva fakt úzkosť..niekedy mi je fakt príšerne...príde mi tak zle...no des..., a dnes mi je obzvlášť zle...asi aj preto, že som sa tak rozčúlila...