Úzkosť

ooo/táňa

ADKA prepáč, nezabudla som, myslím na teba a napíšem ti to len čo sa upokojím z môjho šialeného kolotoča. Alebo vieš čo, pošlem ti cédečko... Alexko ok? môžem ho posunúť ďalej?

ooo/táňa

Miloško no čítam čo sa ti to deje... len pokoj... my práve vyrážame na záchrannú akciu pre kamaráta, čo si 50km odtiaľto zlomil nohu a je tam v noci sám a plače... takže pekná noc pred nami :)

bond 2001

kachita nie su to nahodou algifen kvapky inak krasne pises dobre sa to cita a to pocasie kde bolo tak krasne ateple no u nas v nitre fukalo a bola zima . dobru nocku vsetkzm adka

misiak

milosko to mi je luto co sa deje v poslenej dobe ale chapem ta.
lebo ked je cloveku zle tak mu nepomoze nic.lahko sa hovori,ale tazsie kona.
a ty si silny clovek tak ukaz tej mrche.
ked pojdem cez vieden tak ta vytiahnem von a ozereme sa :D
tomu ver.
kachita som velmi rad ze si takto mrche ukazala.len si pekne vsetko zapis lebo voje myslienky a napady su skvele.
pekny vecer vsetkym .
PS.expert a adka idete na vsetko dobre.expert dobre radis adka si silna ale chyba ti manzel,tak ho prehovor aby si nasiel pracu pri ktorej bude kazdy den s celou rodinkou.
krasne vianoce vsetkym

Kachita

ahojte, dnes je prvy ale prvy den, co som necitila strach. dokonca som o hlade sla vonku so psom, tocila sa mi hlava ale vobec mi to nenahnalo strach. jedine ze hrooozne bolo teplo, vysla som v mikine a bunde a naspat som sla uz len v tricku a mala som chut si dat dole topanky, tak slnko palilo. dnes bolo velmi teplo a slniecko hrialo a hrialo. mam rada take dni :)
ale co je najkrajsie, ze som sa dnes vela tulala, lietala kade tade a mrcha sa ani na meter nepriblizila. po tolkych tyzdnoch je to pre mna uspech a je to nieco nadherne. uz si to idem zapisat do mojho Krasneho dennika. pisanie robi velmi dobre, teda mne urcite :)
dufam, ze ste sa mali ok.
inak adka, ja neurozy zaludocne pouzivam take kvapky, neviem ako sa volaju, uz davno som to nemala ale ked raz chytim neurozu, myslienkami ju neviem zvladnut a jedine tie kvapky mi pomozu. tie kvapky su na uvolnenie hladkeho svalstva ako pri menzese ci neuroze zaludocnej a su velmi dobre.
tak sa zbytocne netrap, je velmi tazko ukludnit zaludok ked sa raz rozrusi.

expert

nie nie adka to nie je o posluchani to si ty ktora si malickostami robi velku a dobru naladu a vnutornu pohodu staci fakt malo a clovek pozera na tento svet inym pohladom a som rad ze si aj s detmi v pohode p.s tie vianocne sviecky som robil pol dna a nehovorim ze som bol miestami kludny prajem vsetkym pohodovy vecer. B.