Úzkosť

tatiana26

no ja som úplne v prdeli... už som sa zobudila s tým, že hlava sa točí, ale dalo sa to vydržať... no ale po obede porucha videnia, čo mávam občas a trvala cez dve hodiny, čo sa ešte nestalo... v prvej fáze (takmer hodinu) som bola v kľude, dala som si liek na tlak a magnézko, postupne prešlo... ale o 10 minút znova... tak to už som začla trochu panikáriť, lebo to je niečo neuveriteľne nepríjemné, kto nezažil, nepochopí... tak to už som si dala aj neurol, zaspala som, po zobudení trochu lepšie, ale aj tak stále vidím tak neostro a proste celé nejaké divné to je ... a zviera ma vnútorný nepokoj a mám nervy, čo to zas má s tými očami znamenať, lebo žiadny doktor to nevie a mňa samozrejme hneď napadajú otázky, že čo keď mi to tak ostane navždy, prestanem vidieť, alebo budem vidieť tak čudne a čo to znamená a podobne... proste celé zle... inak posledné dni riadne stresy, vážne rodinné veci a plus to počasie nijaké a plus PMS, no neviem... nie so ms vývojom situácie spokojná...ani nemám chuť na reči, že to určite zvládnem a že to prejde... proste taká nijaká som... ech, som zvedavá ako sa zajtra zobudím...

tatiana26

No a mňa to pred hodinou zas chytilo... z ničoho nič mi prišlo mdlo a točí sa mi hlava a musím zaostrovať, aby som dobre videla a ani neviem ako som došla do škôlky a domov... akože nič moc... ale medzitým bol dobre už...no tak plán je nechať dávku takú aká je teraz, zatiaľ s tým už nižšie nepôjdem a uvidíme... som si kúpila včera magnézko aj šumivé aj MagneB6, síce to znižuje tlak, ktorý je už aj tak žalostný u mňa, ale tak čo už...

Držte sa a pekne dovolenkujte... my sme boli v Tatrách a nebolo mi nič, nič, nič... pochodila som po horách ako normálny človek :D

tati

caute baby,ja som sa tiez prave vratila z dovolenky a slniecko a more mi fakt pomohli oddychnut si a na chvilu zabudnut na uzkost.kazdym dnom mi bolo lepsie a aj som si lotto podala dufajuc,ze vyhram a zvysok zivota stravim v nejakej tej vilke s vyhladom na more,ale bohuzial,uz som spat v praci ;-))) inak mam nejake homeopaticke lieky,kupila som si aj monikou odporucany guajacuran a caj z lubovnika bodkovaneho,ktory je vraj velmi dobry na taketo stavy,len ho este nemozem pit,lebo moze na slnku spravit flaky...katka,ja tiez mam uzkost pri pohlade na tie najnormalnejsie veci ako napr.pariky nakupujuce v tescu a ked chces nieco uplne uletene,tak mne vela krat prejde chut do jedla aj ked niekto vedla mna zacne rozpravat jazykom mojho priatela,ktory nie je slovak ;-))) alebo mi pride zle pri pohlade na svetre v obchodoch,lebo mi pripomenu zimu...a tiez sa vela krat rano nechcem ani prebudit,lebo mi vsetko pride nezmyselne...takze vidis,nie si sama komu v hlave behaju taketo hluposti ;-)))

katkaxxx

ahojte, ja som teraz na dovolenke, tak sa moc nedostanem k netu, ale tak v kratkosti - zatial zvladam vsetko relativne super, akurat ma chytil skoro zradnik vo vytahu v hoteli - zasekli sme sa!!! zrazu stal vytah a uplna tma, vo vytahu okrem mna a priatela boli aj dalsi 2ja ludia a ja prva myslienka - boze ja tu pred tymi ludmi odpadnem.. zacalo mi prichadzat tomu umerne zle, no trvalo to nastastie cele asi max 20 sekund, priatel nas potom nejako vyprostil, nejako nasilim otvoril dvere...no ale bol to nechutny zazitok.. Tani vydrz, moze to byt aj nieco prechodne - reakcia na stres alebo pocasie alebo pod, pomalicky vysadzaj auvidis ako to pojde dalej, dufam ze uz ti je lepsie, posielam vam vsetkym pozdravy, drzte sa!

tatiana26

ty brďo, to bol ten môj príspevok taký zaujímavý, že ho sem museli dať toľkokrát? :DDD

asi po hodine mi to prešlo, počítam, že to bude asi aj tým, že teraz cez leto máme taký divný režim, že ideme spať po polnoci a vstávame okolo 10, čo nie je pre nás dobré ako vieme...

jujula

Tani, ja osobne si myslim, ze urcite je lepsie pomale vysadzanie AD ako rychle. ono to chce cas a ked na to pojdes tak pomaly, tak to bude pre telo lepsie zvladnutelne a menej sokove. verim, ze sa to zlepsi, to co citis su urcite len take prechodne stavy, neboj, vydrzis, zmiznu postupne aj tie a bude fajn. a dnes je navyse taky divny tlak, aspon ja mam ten pocit. a mozno je nieco vo vzduchu, lebo ako som pisala, posledne dni to ani u mna nie je najlepsie. ja dufam, ze sa to u vsetkych zlepsi a zacneme sa opat citit fajn;))

tatiana26

čaute...mne je dnes nejako divne... taká som totálne apatická a totálne slabá celá... ledva zdvihnem pohár s vodou, nechápem... premýšľam, či náhodou nie je na škodu aj také strašne pomalé vysadzovanie tých ad... ach jo, človek nikdy nevie... o 2 týždne mám kontrolu, tak to preberieme... len neviem, či môžem ísť s dávkou ešte nižšie... či sa mi to nevypomstí poriadne... sakra práce

a MONIKA je ešte na dovolenke, či čo tu nevidím žiadny jej príspevok?
KATKA ako?

tatiana26

čaute...mne je dnes nejako divne... taká som totálne apatická a totálne slabá celá... ledva zdvihnem pohár s vodou, nechápem... premýšľam, či náhodou nie je na škodu aj také strašne pomalé vysadzovanie tých ad... ach jo, človek nikdy nevie... o 2 týždne mám kontrolu, tak to preberieme... len neviem, či môžem ísť s dávkou ešte nižšie... či sa mi to nevypomstí poriadne... sakra práce

a MONIKA je ešte na dovolenke, či čo tu nevidím žiadny jej príspevok?
KATKA ako?

tatiana26

čaute...mne je dnes nejako divne... taká som totálne apatická a totálne slabá celá... ledva zdvihnem pohár s vodou, nechápem... premýšľam, či náhodou nie je na škodu aj také strašne pomalé vysadzovanie tých ad... ach jo, človek nikdy nevie... o 2 týždne mám kontrolu, tak to preberieme... len neviem, či môžem ísť s dávkou ešte nižšie... či sa mi to nevypomstí poriadne... sakra práce

a MONIKA je ešte na dovolenke, či čo tu nevidím žiadny jej príspevok?
KATKA ako?

tatiana26

čaute...mne je dnes nejako divne... taká som totálne apatická a totálne slabá celá... ledva zdvihnem pohár s vodou, nechápem... premýšľam, či náhodou nie je na škodu aj také strašne pomalé vysadzovanie tých ad... ach jo, človek nikdy nevie... o 2 týždne mám kontrolu, tak to preberieme... len neviem, či môžem ísť s dávkou ešte nižšie... či sa mi to nevypomstí poriadne... sakra práce

a MONIKA je ešte na dovolenke, či čo tu nevidím žiadny jej príspevok?
KATKA ako?