Úzkosť

misiak

zuzanka12345 ja mam vselijake pocity,ale iba vtedy ak si ich pripustim.
aj tie ranne pocity co hovoris boli ale ked im nedam sancu tak niesu.
ja uz sa ani v sebe nevyznam. :)
dlho som silny a nic mi nieje a potom sa rozplacem ako dietatko :D
tam chyba asi ta vojna :D

zuzana12345

ahojko všetci noví aj starí.Dlho som tu nebola tak už som mimo obraz.Ja sa mam momentálne super od 19.12.mám dovolenku tak oddychujem ale už mám toho ničnerobenia plné zuby.Som rada že som sa ako tak dala do poriadku.Lexaurin som nevidela už asi mesiac ale 2krát denne som začala jesť magnézium,tak som si teraz vsugerovala že mi pomáha.V podvedomí však stále čakám,kedy sa to vráti.Miško ty si asi tiež teraz celkom ok ty tie pocity nemáš,že sa ráno zobudíš a budeš tam kde predtým?Toho sa neviem zbaviť

tati

ja by som si tou HAK tiez nebola ista.citala som,ze to moze ovplyvnovat psychiku ako aj stitna zlaza a pravdupovediac ja som v nedelu zabudla uzit HAK, a tak som zjedla 2 tabletky naraz v pondelok a v utorok zacali z nicoho nic stavy...neviem ci je to spolu suvisi...co sa psychologa tyka,podla mojej skusenosti,ak ta obvodny lekar odporuci platis 300sk,ak tam ides na vlastnu past je to 600sk...ja momentalne budem platit 100euro za jedno sedenie,nakolko zijem v zahranici,tak dufam,ze to za to bude stat:-)

misiak

ruzicka,moj kamarat berie velaxin a velmi je s nim spokojny,ziadne vedlajsie ucinky,takze vsetko ok.kludne zacni brat.
katka ja viem.aj pre tuto pliagu som zmenil myslenie a som velmi rad, a nakoniec aky by to bo zivot keby sme si nevymenili nazory a preto vas mam vsetkych velmi rad.milos ma troska znepokojuje ale asi len nema cas :)
tati vidis co pise babika neurol krasne zabral a o tom hovorim.naco sa trapit ked nemusis :)
nieje depresia ako depresia.moze mat clovek chvilkovu nechut ako hovori katka,ale kym ta bavi zit a bavi ta aspon jeden s konickov tak to depresia nieje :)
mne manzelka pomaha ako sa len da a po pravde sa v poslednej dobe snazim nedavat nic najavo a byt v domacnosti ten co ma GULE :D
zistil som ze uzkost je len rozmaznanost.a viete preco?tak ja vam to poviem.mozno to bude zniet ako blbost ale su to fakty.
poznam 4.ludi somnou 5.vsetci maju uzkostne poruchy a ani jeden neabsolvoval zakladnu vojensku sluzbu.nahoda?o tom pochybujem.dvoch poznam cez net a dvoch osobne.o tych co poznam osobne som vedel ze neboli na vojne a ti dalsi z netu mi to len potvrdili :) este ked sa prihlasi milos a povie ze nebol na ZVS tak uz neviem co spravim :)
preto to chyta viacmenej zeny a ked to chyti chlapa tak len takeho co nebol na vojne.mozno to je blbost ale moje vypocty sedia.takze?staci sa len obrnit voci stresu tak ako sa to robilo na vojne,mensi sikan atd.neboli nakoniec nic zle.
preto sa da teraz cakat ze cim dalej tymviac chlanov bude pribudat ked zrusili ZVS.
pekny vecer vsetkym.

sunie

ja by som dostala velaxin ako nove AD asi pred mesiacom. lenze ho teraz neberiem tak ti neviem povedat. z tych predoslych som tiez fest pribrala.

ružička

Ahojte úzkosťáci. Chcela by som sa spýtať, či nemá niekto skúsenosti s AD VELAXIN. Esprital mi na úzkosť nezabral, len som brutál pribrala. Dosť zle znášam lieky, tak sa bojím začať brať niečo nové - myslím ten Velaxin. Ďakujem za každý názor.