Úzkosť

pepiko

Sunie zlatinko kde si?Minule si mi tak dobre poradila a pomohla prosim prosim napis mi na mail.Dufem ze este chodis na tuto temu a precitas si odkaz.

tatiana26

uf, spokojná :) mal by si si ich zapisovať a vydať zbierku snov, nech aspoň niečo užitočné z nich máš... že Vito :o)

tatiana26

Lebo nepoznám nikoho, kto má také zaujímavé a desivé sny... ma to fascinuje... ale teda nezávidím ti to, fakt by som ti priala, aby si ich nemal

tatiana26

Aha TOBI ešte si sa niečo pýtala :) áno, vrátilo sa mi to... začalo mi to pred 5 rokmi, 2 roky som brala AD a potom sa mi to po pol roku parádne vrátilo, keď som ich vysadila a od júna sa s tým znovu moríííím... a tuším to bolo ešte horšie ako ten prvýkrát

tatiana26

MILOŠKO ďakujem za odpoveď, tú knihu zvážime :) Ale si mohol aj napísať, či sa máš dobre a aké máš sny... TOBI ja spím dobre, nemám s týmto skúsenosť, ani so žiadnymi prípravkami. Ale skús si tu v témach vyhľadať alebo si založ svoju, iste sa niečo dozvieš. Áno, liekmi sa mi to upravilo asi na 30%, možno 40 a ostatné už musím spraviť ja. Ale lieky mi určite pomohli postaviť sa znovu na nohy, lebo ja som fakt ani stáť nevládala, stále som mala pocit, že padnem, že odpadávam...

anonym-xy

tobi, liecim sa tak cca pol roka, mozno trosku kratsie. ja sa skor bojim ze si nieco spravim a tak. ze proste ked pride kriza, skrat ze sa neovladnem.
a co sa tyka tych pocitov a dlzky ich trvania je to uz dlhsie. Mala som ich este pred liecbou, uz strasne dlho. Mam take myslienkove pochody ze za vsetkym nieco hladam, aky to ma zmysel a niekedy mam aj take pocity ze vsetko co robim nema absolutne ziadnej vyznam, ze napr. ja neviem, urobim poriadok, urobim toto, urobim tamto ale naco proste. chapes?

tobi

Ja viem, ze mi nevycitas..ty si to uz zastavila tymi liekmi? opakuje sa ti to, uz si to mala niekedy pred tym? a spis dobre? prosiiim porad nieco prirodne na spanie..

laura1

tatiana26.2 roky sa liecim na panicku poruchu a vcera na pohotovosti mi do spravy na internom napisala lekarka anxiozna depresia,preto sa pytam co to je zasa za ddiagnozu...pochopila?

tobi

tatiana26 ja mam 27 rokov, viem, ze to neni v poriadku ten nas spanok, aj s toho som bola v poslednom case nervozna..davam tobimu pit medovkovy caj aj ja ho pijem, no zistujem len mierne zlepsenie, teraz chodi spat o pol noci..