Úzkosť

tobi

anonym-xy, a ako dlho mavas tie pocity, ako dlho sa liecis? niaco sa zmenilo vo tvojom zivote, alebo si nieco zle prezila?niekde sa to muselo zacat, ked mavas taky pocit a si smutna..ja som napr. prezila zle veci, ked som mala asi tak 18rokov..myslim, ze to bol ten prvy spustac...

tobi

anonym-xy, ja prave nemam take myslienky na smrt..ja sa jej prave bojim a dost sa kontrolujem a bojim sa, ze sa mi moze nieco stat, taktiez sa bojim o blizkych..proste vsetko viac prezivam, mavam uzkost a strach..ja beriem frontin a serlift..

anonym-xy

tobi, ja nemavam tie busenia srdca ani nic podobne. len to co som opisovala momentalne. smutok, nechut zit, myslienky na smrt, ake by to bolo tam na druhej strane, unava a tak podobne. uzivam este citalon. ale ten uz dlhsie. nemavam to ale kazdy den. ale ked to pride tak je to silnejsie ako ja a neviem do ovladat, neviem co mam robit, strasne zle to prezivam a niekedy uz fakt myslim ze sa zblaznim.
ty beries len ten frontin alebo aj nieco ine?

tobi

anonym-xy, a aka je to ta depresivna porucha?mavas tie stavy busenia srdca, strachu, zimnice..alebo u teba je to ine?mne sa vratilo po roku a tie stavy su hrozne..ale myslim, ze ten frontin ma ukludnuje..myslim, ze tie lieky zacnu ucinkovat a bude lepsie teda dobre.. beries este nieco okrem frontinu?

anonym-xy

tobi, ja trpim anxiozne depresivnou poruchou, predtym som uzivala len AD zo skupiny SSRI ale teraz sa mi stav zhorsil a to asi tak ze som proste nemala chut zit, nic ma nebavilo, vobec som nebola vo svojej kozi a myslela ze sa zblaznim. Tak som sla k psychiatricke a ta mi ich predpisala a zvysila aj predchadzajuce AD.
Ja som problemy so spankom nemala skor naopak, bola som stale unavena aj napriek tomu ze spanku som mala dostatok. A teraz ked mam ten frontin tak som unavena este viac a spala by som cely den.

agaven

ano aj ja to mam začinam si hmkat spievat ked dusi niz.tlak lahnut nohy hore zle prekrvenie a ak buši no lah na brucho alebo tlač bruch neboj a čo epilept. dost zachvat odpadne a prebere sa aj ja som odpadavala a prebrala sa no ale lik treba brat magnez.tablet to uklud aj srdce no čau mam 4 rok tu tetanku a som tu ale aj sama od seba može prejst iba dokt. nevedia čo je to srdce daju liek neurolog je to chrbtica a dokt. obvod, je to stres a da lie a už maš liekov až až ale sama si urči čo zabera mne bolo zle z lieku nejedla som ho dala magnez. magnez. nezabral po roku dali na ukludn. to telo už nereagovalo tak dali iný liek atd každý rok iný liek tak čau

krochko

Ja sa liecim na maniodepresiu 5 rokov.Minuly tyzden mi bolo tri dni za sebou zle mala som pocit,ze nemôzem dychat,ze mi zastavy dych,bola som nepokojna.Myslite si, ked beriem lieky dlhsiu dobu, ze mi este zaberaju.

tobi

anonym-xy, ja tiez uzivam asi 3 den ten frontin..prvy den teda vecer som mala pocit, ze ani nezabera, taka som bola napata, rano som tiez trosku ospala doobeda sa mi dost ziva...ale vecer je fajn..lebo som mala aj pred tym problem so spankom..ty si mala tiez tie stavy? alebo kto ti predpisal frontin?

tobi

fidka, neboj sa moze to byt aj od chrbtice...ja sa liecim na uzkost a depresiu, a ja mam pri tom stave busenie srdca, pali ma zaludok, aj hrudna kost a je mi pri tom zima, chodim casto curat a mam pocit,ze odpadnem...ale mam aj problem s hrudnou a krcnou chrbticou..mna to tiez teraz trapi, ale mna ta hrudna kost boli aj na dotyk a pri pohybe...ako to mas ty?