Úzkosť

tatiana26

MONIKAL pokiaľ si to doteraz zvládala bez liekov a neboli to nejaké hororové stavy, žeby si umierala a behala po pohotovostiah alebo volala záchranku, tak je by som s AD nezačala, skúšala by som stále niečo iné. Ty musíš vedieť. Ak máš naozaj pocit, že to už ďalej nejde a že to takto nezvládneš a nevydržíš, tak skús antidepresíva... ale viem, že je potom veľkýýý problém sa ich zbaviť a predovšetkým oni ti nezaručia, že ti bude lepšie - toľko moja skúsenosť

tatiana26

MILOŠ dúfam, že včerajšie aj dnešné sny máš uz zaznamenané pre ďalšie generácie. TOBI napadlo ma, že pošlem aj tebe to relaxačné cédečko, lebo ja keď si ho pustím pred spaním, tak vždy počujem nanajvýš prvé dve vety a už aj spím... takže podľa mňa má výborný uspávací účinok. Napíš mi na mail adresu a v pondelok ti ho pošlem tatiana_f@centrum.sk

tobi

tatiana26, viem o com hovoris..ze si nevladala stat a odpadavala..ja som sa pred tyzdnom co to zacalo po roku nemohla postavit, cele telo som mala oslabene srdce busilo, zimnica, napatie...teraz ako uzivam 3den lieky, je lepsie...dalej ma vsak trapi chrbtica, hlavne bolest na hrudnej kosti..a stale mam v hlave, kedy konecne niekto poriadne vysetri chrbticu..inac ma bolia aj klby na rukach na prstoch, myslela som, ze preto,ze som mala ohnisane mandle, tvrdili,ze s toho ma boli chrbtica aj tie klby..ale mandle mi vybrali pred 2 mesiacmi a vsetko ako predtym...

misiak

allex ahoooj.
jasne ze sa ozvem.a vzdy len pozitivne.ved vo vetkom zlom sa najde vzdy nieco dobre :)
aj ty sa drz a vsetci sa drzte a ukazte tej mrche ze kto je tu panom!
vlastne sami sebe lebo ta mrcha neexistuje :)
vzdy sme to len my a nikto iny.ale clovek je moc zlozity tvor a to je na tom vsetkom najkrajsie.

alexx_le

Misiak, kamoš, som rád, že si sa ozval a ešte k tomu takto pozitívne:) Odlahlo mi a určite nie som sám. Drž sa kámo a keby niečo, vieš ako ma skontaktovať. Pekný večer všetkým a dobrú noc, hlavne tebe Táni.

monikal

Ahojte.. je to strašne keď sa človek trápi a nevie nájť cestu z toho zamotaného kruhu..Ja hľadám cestu rok a pol už keš sa mi zdá že to bude ok tak to príde zas a silnejšie...Mám predpísaný Citalopram no rozhodujem sa začať nezačať??? hmm neviem...Aké to je? viem že je to dlhá cesta ale neviem sa rozhodnúť bránim sa liekom ale viem že ani bez toho to asi nepojde...

misiak

takze caute vsetci :)
krasny a nikym a nicim neruseny vecer zelam.a ked uz je ruseny tak len niecim peknym a dobrym :D
tanicka neboj sa o mna ved smrt na mna nikdy mat nebude,a ak ano tak si este dlhy cas pocka.co ste nepozerali perinbabu?:D
milosko co si davas pred vecerou na jedlo ze mas take sny? mne sa sniva vacsinou o sexe ako sa hovori ze tej hladnej svini sa len o kukurici sniva :D
anonym-xy viem presne o com hovoris.tie pocity su velmi hnusne,hovoris presne to co ja zvyknem citit.ale zistil som ze len do tej miery ma to ovladne kolko tomu dovolim.
je to riadny nezmysel ze sa chceme trapit aj ked nemame dovod :)
a nieje to ziadna chcem.reakcia v mozgu(aspon u mna),lebo ked si poviem ze ved mi nic nieje tak mi je dobre.a ked sa len tak nudim a zacnem si to privolavat tak to pride.
a serotonin v mozgu sa nezvysuje a znizuje zo sekundy na sekundu.beriem to tak ze ked uz neviem co zo sebou tak zacnem nad tym rozmyslat ze to tu dlho nebolo a vtedy to pride.
tie hnusne myslienky ze naco som tu a pod mi zrazu zacnu chybat :D
no a potom nepi :D (to len zo srandy nebojte :)
akonhle som medzi ludmi je to super.alebo ked pracujem tiez som uplne fit.
akonahle niekedy ostanem sam zo sebou tak vtedy to je horsie.
neexistuje na to ziadny liek iba sa vysporiadat sam zo sebou.nezijem tak ako by som chcel ale zatial to neviem zmenit.
uz chapem tych mnichov a podobnych ludi co su stale samy.skusaju najst seba samych,a ja neviem kedy sa najdem a usporiadam si moj zivot a vsetko v hlave podla predstav.
ved mam na to velmi vela casu.
a dufam ze sa zo mna nestane nejaky genius :D tak daleko to zas dotiahnut nechcem.
Dakujem mojej zlatej manzelke Barborke ktora naozaj vie vsetko :D asi mala byt psychologicka .ide jej to a to nehovorim len o sebe.vyzaruje z nej velmi silno pozitivna energia.ved viem koho som si bral :D
samozrejme dakujem aj vam vsetkym.
Dobru nocku.
Tanicka chcela si aby som napisal a myslim ze som to aj troska prehnal s tou dlzkou :P

agaven

miloš maš deti asi nie či hej všetci vetsina čo ma deti sniva o detoch atd počuj že ty večr pozeraš nejake krvaky ha ha daj sa na detske nemo surf up atd to bude sniček ja sa hram jednu hru a celu noc av v sne ju hram ha ha nič v zlom no ahojte pekne hajkajte no alebo čitajte nakonec o 3.00 aj zaspite hadam jak ja občas pa pa