Úzkosť

sasa

Ahoj ako to tu citam vela ludi si nechce pripustit ze mozu mat psych. problem,par mojich blizkych sa dostalo na liecenie ako nezainteresovani ludia hovoria do "blazninca"(neznasam to slovo), zacalo to uzkostami a potom sa to len nabaluje a nabaluje a vzdy sa to zahnalo lexaurinom a nehladal sa pravy dovod CO tie uzkosti sposobuje. Mala som par takych uskostlivych obdobi a najviac mi pomohli prave ti co to zazili a naucili sa to ovladat. Mozem teda poradit iba to ze treba hladat ozajstnu podstatu tejto zloby a vyriesit ju a neukladat vsetko v sebe ale dostat to zo seba. Zatial mi vzdy stacil Pangamin co si myslim ze je ta prirodnejsia forma ukludnenia ked uz si neviem rady :] drzim palce

fidka

ahojte...pekný večer...,,,ako sa cítite??? ja som príšerne už týždeň nachladená ani antibiotika mi akosi nezaberajú.....,,,bolia ma už aj priedušky..ale píšem kvôli niečomu inému...-tiež mi je častokrát zle....od Vianoc skoro stále...,mám čudné pocity, pocity slabosti, závraty, na zvracanie mi je často,a čo ma trápi najviac je PALENIE NA HRUDI..teda páli ma hrudná kosť...prosím vás..máte s tým niekto skúsenosť????? myslíte, že to tiež je psychická záležitosť??? ja sa bojím, že je to srdiečko.alebo pľúca...

sasa

Ahoj ako to tu citam vela ludi si nechce pripustit ze mozu mat psych. problem,par mojich blizkych sa dostalo na liecenie ako nezainteresovani ludia hovoria do "blazninca"(neznasam to slovo), zacalo to uzkostami a potom sa to len nabaluje a nabaluje a vzdy sa to zahnalo lexaurinom a nehladal sa pravy dovod CO tie uzkosti sposobuje. Mala som par takych uskostlivych obdobi a najviac mi pomohli prave ti co to zazili a naucili sa to ovladat. Mozem teda poradit iba to ze treba hladat ozajstnu podstatu tejto zloby a vyriesit ju a neukladat vsetko v sebe ale dostat to zo seba. Zatial mi vzdy stacil Pangamin co si myslim ze je ta prirodnejsia forma ukludnenia ked uz si neviem rady :] drzim palce

anonym-xy

tobi a ako na teba posobi ten frontin a ako dlho ho uz uzivas? ja ho uzivam druhy den a som po nom strasne ospala. hlavne rano, vecer mi to nevadi.

tobi

ahooj tatiana 26 v prvom rade sa ti chcem podakovat za tvoje ukludnujuce rady...a ten frontin mi nadal kardiolog ale psychiater...brala som to uz pred rokom..teraz mi nasadil 3mesacnu liecbu teda ten frontin a serlift...ale stale mam trosku problem s tym spankom, je to troska lepsie po frontine, chcem sa opytat, pisala si mi to 8.1..pisala si, ze ty by si to tak neriesila..ako to mam riesit?..inac to dychanie vyskusam, mne vie pomoct, ked si lahnem do teplej vody..mna to vzdy tak trosku vedelo ukludnit..inac dnes som nijaka a nic sa mi nechce..asi..mam pred menzesom-myslim, ze mam aj pms...

dino666

ja niesom lekar aneviem ako ju mam presvedcit,ze potrbuje pomoc. Uz priblizne viem kedy sa jej mozem opytat nieco ohladom tych stavov,ale dlho sa s nou neda o tom rozpravat. Schova sa pod perinu a poprosi ma nech ju tym netrapim. Tiez uz niekedy nevladzem,ale laska je velmi silna.

dino666

bola u psychologa s tym este ked sme neboli spolu,ale nechce sa o tom rozpravat. Lieky nebere pravidelne,iba ked sa jej zachce. Jeden cas ma pocuval a brala ich pravidelne,ale bola z nichstale unavena,otapena a ona si povedala,ze uz lieky nepotrebuje. Niekedy si da lexaurin a este par liekov,ale nie pravidelne. A ku psychiatrovi,alebo psychologovi uz nikdy nechce ist. Vtedy na pohotovosti jej povedali,ze by mala ist na odborne vysetrenie,dali jej injekciu,lieky a isli sme domov. A potom uz nikam nesla a uz nepojde,lebo,ze ona tam nema co hladat.

keituskaaaa

A co jej povedal lekar,ze co to ma?To uz 5rokov berie lieky?Tiez si nepripustam ze to moze byt psychicke..je to tazke si pripustit nieco take,ja to zvalujem na stres,ktoreho som si uzila az-az za posledne 4roky..zatial..takze u psychologa asi nebola..?

dino666

baby,priatelka ma taketo stavy odkedy ju poznam a to je uz piaty rok a tie lieky to len tlmia,ale nebere ich pravidelne,lebo si nepripusta zavaznost jej zdravotneho stavu.

keituskaaaa

Adka a tiez sa tipotia dlane?ja sa niekedy spotim v noci aj cela a zobudi ma ze neozem dobre dychat,vies kedy ja mam hlavne take?ked sa rozrusim(v praci alebo aj len tzv 'dobre rozrusenie'akoze niekto mi povie velmi dobru novinu v zivote som to nemavala uz chcem aby to skoncilo..beries nieco?