Úzkosť

tati

hmmmm...asi mas pravdu tani.nebudem experimentovat...ty citis ze ti euthyrox nejak pomaha? ja som citala,ze v tehotenstve je velmi dolezity,aby si nahodou neporodila dietatko so znizenym intelektom, je to dovod preco ho radsej uzivas?a neboj,babatko budes mat ;-))) nie je nahodou nova generacia antidepresiv pri ktorych mozes otehotniet?

tatiana26

Tati to je také zradné... poznám chlapíka, čo s euthyroxom experimentoval, nahrádzal ho jódom, potom ho vôbec nebral a mal výsledky úúúúžasné... ale na ďalšej kontrole to už bola katastrofa a teraz berie trojnásobnú dávku, aby sa dal dokopy... takže mi z toho vychádza, že telo si robí zásobu toho euthyroxu a nejaký čas vydrží na tom fungovať aj bez jeho dodávania... ale zrejme sa to vypomstí... ja si tak myslím... ja ho tiež beriem a teda nemienim v tomto robiť žiadne experimenty, keďže by som rada dieťa, ak sa mi niekedy vôbec podarí vysadiť AD, lebo zatiaľ to nejako dobre nevyzerá :(

tati

caute vsetci,ja tiez v poslednom case prilis vela rozmyslam nad tym,ze co so mnou bude,co ked sa mi to nikdy nepodari vyliecit a stale budem mat taketo obdobia hore-dolu a mam toho plne zuby takisto ako katka ;-))) inak aj ja som unavena a prespim aj 12 hodin...a neviem co s tou mojou stitnou zlazou,pretoze polroka som lieky neuzivala a ked som teraz bola na kontrole vysledky krvi boli vraj take dobre ako este nikdy...tak neviem co si mam o tom mysliet.svojej lekarke som samozrejme nepovedala,ze som euthyrox neuzivala od januara,ale ma to vobec zmysel uzivat?

tibbi88

V poslednom čase som opäť úzkostlivý, navyše mám zdravotné problémy (urologické), výsledky nedopadli najlepšie a som z toho ešte viac mimo...proste som aj nejak viac unavený v poslednom čase a potom mi naskakujú myšlienky typu: čo keď je to tak vážne?...snažím sa robiť si svoje obľúbené veci, avšak je ťažké sa na ne koncentrovať...našťastie v poslednom čase ako tak humor ma zvykne podržať

katkaxxx

inak sa vam musim pochvalit.. pamatate ako som mala ten problem s vyskami? no tak momentalne pracujem vo firme ktora je na 6.tom poschodi :) a uplne v pohode.. akurat sem-tam ked na to pomyslim ze som tak vysoko tak mi na sekundu to pride trosku neprijemne, ale to je absolutne nic v podstate mi to inak absolutne nevadi.. ale samozrejme ja musim byt taka krava ze este aj to ma stve ze ked si na sekundu na to pomyslim a nahodou dostanem uplne maaaaaalicko zly pocit asi na stotinu sekundy tak este aj to mi vadi. lebo viete co ? ja musim byt uplne perfektnaaaaaa vo vsetkooooooom, nenavidim tuto svoju vlastnost. nie ze by som sa tesila aky obrovsky pokrok som spravila, ja musim upriamovat pozornost na to uplne mizive bezvyznamne nic, len aby som sa mala cim zatazovat. chapete to?? hrozne si za toto leziem na nervy.

katkaxxx

ahojte, no ja dnes taku nahouby naladu... dnes ma zase poobede chytil taky ten pocit ze ako keby mi sibalo alebo ako keby som sa sla zblaznit alebo bola nejaka ina ako predtym alebo take nieco. a uplne nechutna panika ma z toho chyta. uz mi to strasne lezie na nervy.. nie ze by to bolo az take zle, ide o pocity ktore si clovek s uzkostou bezne zazil obcas ale jednoducho uz mi to akosi cele lezie na nervy, uz akykolvek naznak tej idiotskej uzkosti alebo strachu ma tak neuveritelne vie s prepacenim nasrat ze uz mam toho totalne plne zuby.. mam chut ist na taku prechadzku so psom a vyvetrat si poriadne hlavu.. no ma to hacik - nemam psa... ah jo... taku nahouby naladu mam dnes.. uz ma nebavi furt nieco riesit, preco nemozem zit normalne tak ako som zila 2 roky doteraz, preco od maja s prestavkami musim pod chvilou riesit taketo koniny.. pritom inak uplne v pohode zvladam vsetko - ci robotu ci skolu atd - ani z domacich na mne nikto nic nevidi, ono to ani celkovo nie je az take tragicke len proste uz mam toho fakt plne zuby, uz chcem mat pokoj, nechcem o uzkosti, "pocitoch" a strachu ani pocut, nechcem pod chvilou riesit nejake koniny....

tati

caute baby,ako sa vsetky mate? ja som celkom ok, boli sme s priatelom na vikend v lisboa (sranda,ze prave teraz ked to pisem,tak tu je nejaky link na lisboa) a v sobotu rano mi bolo trochu neprijemne,ale inak vsetko super az na fakt,ze mne sa fakt vobec nechce jest...a trochu sa bojim,ze ako mi bude po navrate zo slniecka a 30 stupnov do tohto sediveho uprsaneho pocasia.ako tana pisala,idem aj ja nasadit znovu pravidelne jogu a asi skusim aj nejakeho toho psychologa,najma co sa vztahu tyka,lebo ja som fakt velmi lahko zranitelna ak sa nieco deje,co sa mi az tak nepaci,alebo ked priatel povie nieco co si ja vysvetlim uplne inak....a ked sa pohadame,tak takmer okamzite dostavam triasku...mate to aj vy? kati,to ze sa zlaknes aj pri puknuti mineralky je zevraj uplne normalne pre nas 'uzkostnikov' lebo mame nervy nastavene reagovat prilis prudko aj na tie najmensie podnety ;-))) a preto sa odporuca relaxacia a joga,aby sme ich aspon trochu skludnili...

monnicka

TAKZE UZ TO FUNGUJE KONECNE..TO SOM INAK JA MONIKA 99.....AHOJ TANI-S PARTNEROM JE ZATIAL SKVELE,ESTE NIE JE ROZVEDENY ALE BYVA U MNA A SO ZENOU SA STYKA VYNIMOCNE...UZIVAME SI SPOLU...UZILI SME SI DOVOLENKU A DOMA TIEZ DOBRE...MYSLIM ZE SME SI SADLI A MAME SA RADI...OSLAVILI SME CEZ VIKEND OBAJA NARODENINY A SI OD ZAJTRA OTVARAM NOVE MASAZNE STUDIO-TAK UVIDIME...INAK MNE ALKOHOL NEVADI LEN TO NESMIEM PREHANAT...NAPOSLEDY MI BOLO VSETKO LEN NIE DOBRE...

katkaxxx

ahojte, TATI uz je lepsie? Ja tiez nie som uplne ok tieto dni, mam za sebou neuveritelne nervaky, takmer sme prisli o clena rodiny.. Tati viem ako je tazke mysliet pozitivne ked ti mysel zoziera strach, no postupne sa to clovek musi naucit.. lebo to coho sa boji je obycajna bublina, nic konkretne, musime sa naucit pracovat s tymi nasimi nezmyslami v hlavach.. ja som teraz tak vynervacena ze ma hocico dokaze rozhadzat a vystrasit, aj uplne obycajna myslienka na akukolvek sprostost. a opat v hlave sumarizujem ze co som kedy v maji a v juni mala ake hrozne pocity a bbla bla bla a ma to hrozne stve lebo predsa ja "ta najsilnejsia na tejto zemeguli" musim vsetko zvladnut, aj keby mi meteorit padol na hlavu ze ano.. este aj vtedy by som sa musela hrdinsky postavit a tvarit sa ze to bol len skrabanec.. haha normalne sa na sebe smejem :D ako tu sedim tak mi pukla plastova flasa od mineralky a velky hrdina - tak som sa zlakla az som nadskocila na stolicke a vyhrklo zo mna "jezis maria!!!" tomuto sa hovori ze "profesionalny strachoprd" :-)

Ostatni ako sa mate? Tani ako??