Úzkosť

tatiana26

AHOJKY, tak som na skok u našich, tak napíšem. Katka tu som :) Prebieha to prekvapivo dobre, dokonca aj rána sú celkom v pohode... som teraz síce unavená ako pes, ale inak sa dá. V robote fungujem celkom normálne, tak dúfam, že to takto ostane. Rysuje sa mi aj ďalšia práca, takže sa teším, môj život naberá zase nejaký rámec. Nový priateľ je maximálne úžasný chlap, pri ktorom sa cítim najdôležitejšia na svete. TOBI tebe už tie lieky zaberajú? máš pocit, že je to lepšie? Ty si sa tuším pýtala na to, ako prekonať strach z chodenia po vonku... ja som sa to snažíla prebíjať...zobrala som psa a išli sme okolo domu...alebo som skúsila do blízkeho obchodu... veľakrát to bolo zúfalstvo a po príchode som už nevstala z postele a umierala a kolabovala... niekedy to bolo ľahšie, niekedy ťažšie, ale nikdy nie dobré. Až tretie antidepresíva mi trochu zabrali natoľko, že som schopná sa pohybovať a ísť aj dlhšie sama. Naozaj viem, čo je to za peklo a neviem ako sa to inak dá prekonať ako liekmi. Sú na to teoretické rady, ale u mňa proste nefungovalo nič. Práve toto ma zabíjalo, tie pocity na odpadnutie, strach ísť niekam sama, že omdliem, točenie hlavy...peklo, peklo. MONIKA v práci si dnes bola? A s tými deťmi toako pokračuje, myslím to potvrdenie od lekára? MIŠKO nedaj sa!!!

tobi

adka a ta MUDR HROMADOVA ona poradi ohladom chrbtice, napr,ake lieky uzivat alebo co robit? da sa tam aj objednat ze?katka

tobi

bond2001, ty si lieky nikdy nebrala? potom ta velmi obdivujem, lebo ja ked som dostala ten zachvat alebo ako to nazvat..proste ked mi busilo srdce, bolo mi na odpadnutie, zimnica atd. ja som to nedokazala zastavit sama...tiez by som nechcela lieky, ale vedela som, ze ich potrebujem aspon teraz na zaciatok, lebo mam trojmesacnu liecbu, tak uvidim ako bude dalej..

tati

ahojte vsetci,ja len chcem popriat krasny den bez uzkosti kazdemu jednemu z nas!monik9,s tym mesiacom som si to aj ja vsimla a moj psycholog to potvrdil...

bond 2001

A este som dostala t.c.jednej dok.zKosic,da sa jej zavolat kazdy stvrtok od 15.hod.ma tam rozny tim lekarov,ktory poradia.MUDR HROMADOVA 02/55568280 tak to skusim a skuste aj vy.adka

bond 2001

TObi je to dostat a stoji to 130 sk,a je aj masticka vola sa PULMEX.Tak skusim aj to Monik drzim ti palce aby ti to pomohlto ,lebo clovek skusa aj mozne a nemozne.A lieky neberiem ziadne ,predtzm som sa tiez dostala z toho bez liekov ked uz tak si dam homeopatikum SEDATIF PC ja som velmi tazky pacient co sa lekov tyka a preto sa tak dlho trapim.PP-panicka porucha.adka