Úzkosť

bond 2001

Tobi fakt sme dako podobne .Aj ja som chodila po doktoroch nic mi nezistili ortoped tvrdil ze mam adekvatne klby .A potom som radsej nikam nesla .MUDRY CLOVEK CO VYMYSLEL INTERNET" tu som toho vela zistila a dostala som od tychto ludi vela pomoci.No chvala bohu ja PP nemam ale uzkoxsti habadej,a len sa z toho akosi dostat je tazsie.Kati a ja som sama doma manzel je na cestach a preto asi vela rozmyslame ,keby nebyvame od seba tak daleko,tak by sme si to mohli vsetko vysvetlit pri kavicke.Mimochodom odkial si ja z Nitry adka

bond 2001

ZUZI 12345 ja tieto blbe pocity mam vsetko z chrbtice.Na kazdeho stres inak vplyva na mna bolestami chrbtice mne sa to vracia po rokoch teraz naposledy som to mala pred 4-rokm. vtedy som to mala v krizoch.Strasne dlho to trva kym to prejde tu lieky ani nezaberaju ,lebo co mi maju dat? Musim to zvladnut sama strasne mi to nici zivot a izoluje.Vies niekto mi povie ze ked si to uz mala tak vies co mas robit.Kym sa naucim s tym znova zit a premoct sa cez to znova to dlho potrva a ja niezeby z toho mam strach ze co bude dalej ale ja mam stach tych bolesti.Ja viem ze cim viac ich vnimam tym viac to boli,ale tie neznesitelne bolesti nervov ma nici.adka

tobi

bond2001, mame rovnake problemy vidiim..ja s tou chrbticou uz 2 roky mam problem..ale rok ma uz boli kazdy den, myslim,ze mi to ani nikto neveri, ale ja sa od rana citim ako keby mi niekto chrbticu polamal na 2 krat..a tiez mam to stipkanie vo svaloch a hlavne teraz mam ruky take slabe..ja si myslim, ze aj to mi pridalo ze sa vratila mrcha, lebo lekar u ktoreho som bola s chrbticou mi povedal"viete kolko mamiciek sa mi stazuje na bolest chrbtice" no a bolo..nic..ani sa na mna nepozrel..no hrozne mala som slzy v ociach, ze kto ti ma pomoct ked nie lekar..ale nevzdavam sa idem k dalsiemu ortopedovi do ineho mesta, lebo obvodna mi povedala, ze tu uz ani nemam chodit, ze radsej za inym..

monik9

na invalidke asi nikto nie je ale da sa ist aj kvoli uzkosti do invalidneho dochodku,minule o tom rozpravali v spravach ze sa zvysil pocet ludi ktorí kvoli takymto ochoreniam isli do invalidneho dochodku.

stres

chcela by som sa vas tu spytat ci niekto z vas je tu koli uzkosti aj na invalidke mam podobne problemy a bojim sa ze nebudem schopna chodit uz ani do prace

monik9

zuzka dneska som aj jataka ubolena ale menzes mi meska uz tyzden a mam v podbrusí take tlaky,napatie vsade,nie som tehotna,len z tych liekov mi menzes v poslednej dobe meska.Aj ja som si dneska dala aj guajacuran co uz nezvyknem.dneska by som len spala a spala a vcera som behla do pol osmej v meste v pohode.Na mna moc dobre nevlyva ani to zatmenie mesiaca,vsimlasomsi ze aj nas pes nejako nemohol v noci spat a inokedy spi jak zarezany

tobi

bond2001, dakijem krasne si to vcera napisala..aj dnes..ano je to tak vnutro je chore a clovek sa citi total przdny..to aj ja citim, normalne chcem fungovat byt stastna a vnutro to nedovoli..a to aby ma nic nebolelo aspon tyzden..juuj adka mame to podobne..dnes som s tobiaskom sama doma-ako stale, lebo nas tatik je v praci vzdy, tobi si pozera rozpravky,a ja som dnes nesvoja..

zuzana12345

adka aj mňa hrozne boli chrbtica hlavne kríže a okolie krku.Dnes som si po dlhom čase musela dať tabletku od bolesti,lebo neviem čo zo sebou.Problém je v tom že nech akokoľvek pozitívne myslím nech sa zaoberám čímkoľvek okrem seba jednoducho to na mňa príde a nedokážem to nijako ovplyvniť tak vždy len čakám kedy to zase same odíde.Teraz napríklad nechodím do hypermarketov hoci pred pár dňami mi to už problém nerobilo.Z banky som tiež musela odísť lebo som "odpadávala" a hlava sa mi točí že ani nevidím.Paradoxom je že pokiaľ sa cítim OK vôbec si neviem predstaviť ako to nedokážem zvládnuť vždy verím že sa to už nikdy nevráti ale bohužiaľ to príde vždy keď to nečakám

monik9

to ze vam horsie sposobilo zatmenie mesiaca a vcera bol najdepresivnejsi den v roku,ja totizto sledujem aj taketo javy ako vplyvaju na cloveka a podla vsetkeho je to pravda,aj zdravy ludia mali co vcera robit,kazdí bol nejaky vykolajeny vcera a ja som dneska,nie uzkost nemam ale som strasne ospala,malatna.