Úzkosť

bond 2001

Ahoj Zuzi ako sa citis dnes mne bolo dobre az teraz vecer ma zacal poriadne trhat chrbat. Ja mam dvoch synov 18-roc.Tomas prave nie je doma robi si vodicak a moj milacik 13-roc.Matej.On je taky mamin cecek no aj ten starsi je zlaty ale on uz je velke ,,dieta".Aty sa pochval!!adka

zuzana12345

ahoj Adka veď aj ja čakám kto sa prvý ozve dnes je tu akosi mŕtvo a ty ako moja ozaj aké máš staré detičky

bond 2001

JE to dostupne v lekarni stoji to okolo 100sk.Nedas zato nic ked vyskusas mne sa nechveje od nich tak zaludok.adka

tati

niekto tu spominal aj akupunkturu...myslite ze to pomaha?a asi si veru pojdem po to homeopatikum. len neviem ku komu.je to volne dostupne v lekarni?

bond 2001

No TATI ja som taka ista nedam si liek lebo neviem zvladnut ten pocit utlmu.Ale mozno ze to aj preto nam tak dlho trva .Ja si davam teraz homeopatika neviem ci pomozu ale skusim. Mojej kamoske umrel manzel ona bola na dne a doktor jej predpisal homeo.SEDATIF PC jej pomohol aberie to uz 3-roky a je z nich v pohode .Tak uvidim aj ja.adka

agaven

ahojte ten ... to čo bolo za blbca ahojko tobi adka tati som rada že tu napišete prečitam ako sa mate no viem chrbat a to spanie mna noha a zrosty a čakam na inekc. 2.2 od ortop. inak je mi fajn mam swanson a hlava fajn daka bohu a rade rng nakrmil som s dcerou kačice a češe ma a sponkuje mala rodičko v škole že je dobra ide jej to len bordel v na stole ale že učenie ok. držte sa ahojko idem si dat mast na nohu arniku a budem sedet ahojte