Úzkosť

paulicia

ja viem, že sa tu o antidepresívach píše, ale mňa zaujíma ako sa znášajú antidepresíva, a aké sú vedľ.účinky-lebo tých sa bojím,antidepresíva mi dnes naordinoval lekár,a mám šelesť, tak sa bojím

bond 2001

Zuzi ani nehovor vcera som muzovy kazala nech mi prinesie rozmarinovy olej ,on priniesol ale je tam napisane ze sa to nema pouzivat pri vysokom krvnomtlaku no ja ho mam niekedy zvyseny tak aj olejcek putoval do suflika.No to je fakt priserne ale ja mam z tych vedlajsich ucinkov paniku.A ten IKAN to je co? adka

zuzana12345

vidíš Adka aj to som mala a po troch dňoch som prestala lebo mi to nepomohlo hoci som vedela že homeopatika účinkujú až po dlhšej dobe

paulicia

ake skúsenosti máte a užívaním antidepresív? neškodia veľmi? hlavne ma zaujíma, či neovplyvňujú srdce a krvný tlak? a pomohli vám pri úzkosti?

bond 2001

NIE Tati nema to ziadne vedlajsie ucinky inak by som si to nedala ani ja .Mozes si z nich dat 3x denne 2 tabl.a mozes aj castejsie ked potrebujes.Skus ich neboj sa .adka

zuzana12345

No Adka my dve by sme si náramne rozumeli ja som presne taká istá všetko ma baví tak dva dni aj tie lieky doma mám plnú policu výživových doplnkov a myslíš že ich beriem? Jediné čo som dojedla bol Ikan aj ten stál 1400 korún ale bol jediný čo mi pomohol tak rozmýšľam že si ho asi kúpim vtedy ma nič nebolelo a celý čas som nemala úzkosť.Nuž tie naše detičky sa už osamostatňuju a mám strach že raz odídu no to si ani nechcem predstaviť.

bond 2001

Tak aj ty si dost casto sama doma ale co uz nach len deturence rastu.Zuzi a cvicis? Mne sa moc nechce ja nic nedokoncim ked volaco zacnem a takjeto aj s liekmy ked mi je lepsie uz ich neberiem.Ja som problemove ziena no co uz.adka

zuzana12345

adka mne bolo dnes super hoci ráno ma otrasne bolela hlava ale nejak som to rozdýchala tu bolesť tela už ani neriešim lebo fakt to bude asi v spojitosti s psychikou.Bolí ma to odvtedy odkedy trpím úzkosťou.Aj v minulosti ma bolievala chrbtica,ale iba po záťaži teraz je to úplne iné.Ja mám 19ročného syna Lukáša tento rok maturuje a momentálne je na tréningu hráva futbal a 17ročnú dcéru Ninu ta má rande no čo už narobím závidím ti toho mladšieho aspoň sa máš s kým pomaznať