Úzkosť

tobi

adka, ved si aj myslim, ci to nebude z krcnej chrbtice...teraz ked sklonim hlavu dopredu, tak mam take zavraty ako rano..tlak som si nemerala, ale stale ked mi merali som mala dobry,nemala som s tym problemy...a k tomu mam zvysene teploty, no slaba som jak caj...uz som si rano namyslala, ci to nemoze byt z liekov, ale uz ich beriem viac ako tyzden, tak asi nie...

monik9

ja sa liecim pol roka ale uz som nastupila aj spat do prace,mne zabrali Ad-cka Sertralin,na zaciatku som myslela ze zomriem tak mi byvalo zle,dusila som sa,triasla,raz teplo potom zimnica vzapeti,palenie na hrudi,pocit napatia jak keby som mala explodovat,pocit ze odpadnem

adka2001

TOBI a nemas nahodou nizky tlak mne sa tak hlava tocila a mala som ledva90/60 a hlavne ked som lezala a moj syn ma take zavraty od krcnej chrbtice.

tobi

no ja sa tiez liecim na uzkost-mam to uz asi 5-7rokov..ale s toho bolo 2 dobre..ked to pride mam busenie srdca, triasku slabost v tele, nedokazem sa uvolnit,...ale dnes ma ten zavrat znepokojil..beriem teraz serlift a frontin..ale tie stavy paniky mam uz dlho a nikdy pred tym sa mi az tak netocil svet ako rano..

monik9

da sa zistit z rozboru krvy-ide o nedostatok mineralov v tele,aj ja mam niekedy zavraty alebo taky pocit ze odpadnem ale to je len v hlave ja mam uzkost,tetania sa prejavuje sice podobne ale inak sa lieci

tobi

ale ja som mala zavrat, vsetko sa so mnou tocilo este ked som lezala po zobudeni na posteli...moze to byt tetania? a ako sa zisti?

tobi

zuzanka a co je ta hyperventilacia? to dychanie si este chcem upresnit nadych na 6 -zadrzat na 3 a potom vydych na 6 tak?

monik9

no bola som na zahrade riesit susedovho psa,prehrabal sa k nam susedov bernardin a este aj urobil dalsiu dieru a usiel na ulicu,my mame take zahrady ze su tam branky a da sa medzi nimi prechadzat,tak k susudom chodime len cez zahradu a zaklopeme si na dvere.Takze zajtra rano budem musiet nejako ten plot opravit.....Ano Zuzka nebudem sama mam hava a uz aj bernardina od susedov,susudia su celu noc doma,to ma ukludnuje...ja to mam tiez od mala,bojim bojim v noci sama,a to som sama byvala aj v rod.dome.