Úzkosť

tobi

uplne chapem o com rozpravas, tiez som si namyslala,ze mna sa to netyka,tiez som myslela,ze ma to netrapi,ze som silna som si myslela..bola som vlastne rada, ze som sa nezblaznila..a pritom som vobec nepomyslela,ze sa to vo mne usadilo..nevedela som,ze mi to za par rokov zmeni zivot, myslenie..ze ma to bude takto zozierat a trapit..noo ale idem zmenit psychiatra, a verim,ze sa to posunie dalej, ze nezostanem len na liekoch..

tati

tobi,som rada,ze si to zo seba dala von a pomohlo ti to...ja viem,ze sa o tom tazko rozprava a hlavne o tom nechces rozpravat...ja si niekedy hovorim,ze to sa nestalo mne,ze to som nebola ja:-)a vzdy som si myslela,ze ma to v skutocnosti netrapi,ale hned na prvom sedeni mi psychologog po velmi kratkom uvodnom rozhovore podal vreckovky a opytal sa ma,ci som nebola zneuzivana...a ja som nanho len pozrela a rozplakala sa...nechcela som tu tu riesit,ale kedze uz nie som jedina,tak s tym idem von!

tobi

TATI, ahoj..vidim, ze sme prezili nieco podobne a hlavne hrozne..ja citim,ze potrebujem to vyrozpravat, ze potrebujem nejake sedenia..u nas sa asi hypnoza nerobi..ale urcite by som tym obdobim chcela prejst a mozno by to pomohlo..vcera ked som to tu dala zo seba von, tak sa mi ulavilo..

tati

ahojte!ja som sa rozhodla stravit cely vikend s priatelom,aj som u neho spala a okrem obcasnych uzkostnych pocitov,ktore som vzdy odohnala tym,ze som zacala nieco robit sa mi podarilo aj naranajkovat,aj navecerat!a uz na to jedlo nepozeram s nechutou,uz mi zacina taky ten zdravy hlad....mam pocit,ze hypnoza velmi pomaha a vazne ju odporucam.ako keby sa mi v hlave zacalo uvolnovat vela veci,ktore som kedysi odsunula a neriesila...tobi,idem s pravdou von aj ja..tiez som uz mala noz pod krkom a tiez som si nepredstavovala,ze o panenstvo pridem takym sposobom ako som prisla...4roky som potom s nikym nespala.nechcela som sa tym zaoberat,ale mozno som mala...viem,ze pojdem v hypnoe aj tymto obdobim,tak uvidim,co to prinesie

tatiana26

DADA ahoj, ďakujem, celkom to ide...S priateľom už nežijem, je to vyriešené a myslím, že veľmi dobre... ostali dobré vzťahy, navštevujeme sa, voláme si a žijeme si každý svoj život, takže som spokojná. Práca tiež dobre, len tá mrcha keby nás stále nenaháňala...ale aj lepšie bude a kým nie je horšie, tak je dobre :) KACHITA zas krásny príspevok, ďakujem

tobi

KACHITAAA, a co ti povedali na to hucanie v usiach, ze co to je? lebo mne huci, uz dlhsiu dobu a niekedy je to neznesitelne, ked sa nemozes na nic sustredit..

tobi

kachitaaa, to hucanie v usiach mam aj ja uz niekolko rokov..a niekedy je to fakt neznesitelne..tebe co povedali v tej nemocnici, ze co to je? alebo sa s tym mas len vyrovnat?

tobi

zuzanka, ja chcem zmenit ten denny rezim, ja si vsetko uvedomujem a to co si napisala ja viem..ze bude musiet vstavat niekedy do skolky a pod..ono sa to mozno niekomu zda jednoduche, ale on uz do 3 mesiacoch nam plakal do 5-rana, potom sa to kratilo, plkal do 3, potom do2 a tak postupne az nam chodil spat okolo 1 ..no a teraz nezaspi do polnoci..uz som sa viec krat pokusala ho rano zobudit skor, aby poto mohol ist vecer skor..marne..ale urcite ma to trapi a chcem to zmenit, lebo uz niekedy stracam nervy..ale ked on este len o 11 vecer oziva..ano aj s tym chodenim vonku ma to trapi, citim sa ako zla mama, proste hrozne sa citim, no mam strach..ten hnusny strach mi to nedovoli..a to som pocas sviatkov s nim vysla, booze aka som bola na seba hrda..a o par dni sa mi uzkost vratila po roku..nechapem..teda ona vo mne niekde driemkala, lebo ataky som nemala za cely ten rok a vonku som isla len par krat..ono to bolo stale vo mne, len ja som si nahovarala ze to nesuvisi s tym, ze nejdem von..von som sla len s priatelom a tobim..ale chcem sa uz konecne s toho dostat..len ten strach...