Úzkosť

tatiana26

Zdravím...no, čo vám poviem, dnes som sa konečne odhodlala k činu a spím tu sama...to je vôbec prvýkrát odkedy mám úzkosť...zatiaľ je to relatívne dobre, prišla som o 9 a odvtedy len varím, umývam riady a som na nete...zacvičím a pôjdem rýchlo spať, nech už je ráno a mám to za sebou...držte palce :)

katkaxxx

ahoj misko :) akurat som vecer na teba myslela, ze este napisem na forum, ze ako sa mas :) no, viem velmi dobre co mas na mysli :D ja by som to vymenila za vsetky tocenia hlavy na svete :) tati urcite to zvladnes. ide o tvoj postoj k tej situacii o nic ine. nemas sa coho bat. prajem vam dobru noc :)

tati

tobi,opytam sa maminy ako sa ta kniha vola,je to dost zlozite indicke meno,takze si to nepamatam:-)inak som fajn,som v takom tom strehu,ze ci uz mi bude len dobre,alebo ma to opat prepadne...inak caka na mna 'skuska odvahy'...vo februari cestujem na valentina s priatelom do stockholmu,tak dufam,ze to zvladnem.cestovanie s priatelom,tam to peklo totizto zacalo...

misiak

ze sa ide clovek zblaznit alebo ze sa bude nekontrolovane spravat.
tak to su moje obavy katka :)
hovoris mi zo srdca,ale to len ked nejdem medzi ludi medzi ludmi je to ok :)
ale rozhodol som sa ze to budem riesit troska radikalne! :D
asi pojdem do legie :)
ked som nebol na vojne tak to skusim teraz :D francuzko je krasna krajina :)
ale jasne ze kecam.
ale pare dni vonku cloveka nezabije ze?
ako clovek zvladne strach?tak ze pojde do toho coho sa najviac boji.
:)
inak ako sa mate?katky,zuzanky,tanicky a vsetci ostatny? :)samozrejme,martinky a silvinky,aj vas sa to tyka :)(a samozrejme aj chalanov a vsetkych ostatnych :)
prave zacina nova seria panelaku tak idem cumet.
pa
pekny vecer :)

adka 2001

Kati ja chvala bohu si nevsugeruvavam choroby a toto preskakovanie srdca viem ze to mam z nervov tak to tak aj beriem a uz pomaly vsetko zvalujem na nervy pomaly aj chripku ale co uz.

tati

ahoj tobi,ja tu zostavu cvicim podla knihy,ktoru mam na slovensku,takze ti to mozem poslat az v maji,ked idem domov na dovolenku...aj ja si inak myslim,ze je tazke sa naucit spravne cvicit a dychat sam,viem,ze pravdepodobne nerobim vsetko po spravnosti,ale hlavne je,ze to pomaha:-)