Úzkosť

_kvetinka_

a ak aj mate nejake otazky, ja zasa rada poradim vam, ak vam to pomoze. a hej, joga je vhodna pri tychto problemoch, fakt odporucam. uz som s nou prestala, ale chodila som na nu, dost mi pomohla. a nie, kniha nestaci, zapisat sa na nejaky kurz k odbornikom, len ten povie presne co a ako, sami radsej nie.

_kvetinka_

aj ja trpim PP a to mam nieco cez 20. vsetko sa mi uz casom podarilo znasat, nejako som sa casom vypracovala na to, ze viem co mam v danej situacii robit a uz nepanikarim. len jedina vec, ktora stale pretrvava a neviem ako na nu je neustale busenie srdca. ked aj na mna pride stres, ostatok zvladam, len to buusenie srdca stale neviem zvladat. vam sa tento stav ako podari zvladat, pomocou niecoho ci sami to dokazete? ja sa snazim, len toto sa mi nedari nijako. caute a vela stastia.

agaven

ahojte ja som chorá a nadcha tečie tak mam plienku pri sebe lebo nemam už ani jednu vreckovku su v pračke aj dcera je chora ale tie deti to lepšie znašaju ako mi no ja ahojte

monik9

caute vsetci,zase tu mame pondelok a jasom po vikende opat k.o.ale bolo super,boli sme s deckami 11-timi v zabavnom centre,tak sme sa vsetci vysantili....tak teraz sup sup do prace...inak ma v sobotu chytala uzkost ale to z toho ze v aquaparku bolo moc dusno a ja som nejako nemohla dychat,to sa mi aj v saune stava....Inak bola som na indickej masazi-doporucujem

dada

Ahoj Tani.Som rada ze to mas vyriesene,a aj mna caka tayka skuska lebo som dala spolubyvajucemu zrusit ten pobyt sudom.som zvedava ako to dopadne.dufam,ze potom sa mi uz konecne ulavi.Ahoj Dada

kachitaa

ahojte, jogou by som sa seriozne chcela zaoberat aj ja, len mam pocit, ze jogu sa neda naucit len tak z knizky, ze vlastne treba niekde ist na kurz alebo tak. opravte ma, ak sa mylim.

tobi

TATI, mne tiez si myslim,ze uzkost prisla skor, lebo mavala som take busenie srdca uz skor..ale ja somprezivala dost strachu aj v detstve, ked otec pil...myslim,ze to suvisi s tym tiez..ale to co sa mo stalo, tak to u mna vyvolalo ovela intenzivnejsiu uzkost, aku som kedy mala..TATI, ano myslim,ze u mna "TO" co som prezila, aj to zneuzitie, aj to druhe..to u mna vyvolalo tu mrchu..usadzalo sa to nioekde v mojom vnutri, a potom to prepuklo..tak si to myslim...TATI, ake mas ty cviky na jogu, mozes mi poradit tu zostavu?

tatiana26

Ránko, TATI vôbec nepochybuj o tom, že TO vám zapríčinilo tú úzkosť... Teraz rozumiem tvojím mailom v iných súvislostiach, ale myslím, že som aj na takéto veci tam narážala, tak som nebola celkom od veci... jeminečko fičím do práce, pekný dník :)

tati

roman,joga je uzasna vec,urcite ti len pomoze,ale nemozes cakat zazrak hned v prvy tyzden...je to dlhodobejsia zalezitost,pretoze len kym sa naucis ako spravne cvicit ubehne minimalne mesiac.ja cvicim uz tri roky specialnu zotavu cvikov na odburanie stresu a urcite som okojnejsia:-)tobi,myslis si,ze to zapicinilo nasu uzkost?pretoze me uzkost prisla ovela neskor v 'milujucom vztahu'...