Úzkosť

marcelina78

TATIANA 26 mozem sa spytat, ako sa dari bez liekov? A zabera nieco z alterantivnej mediciny? Som citala dozadu nejake tvoje prispevky, ze "kasles" na lieky, lebo nie je ti lepsie po nich..Dakujem...

katkaxxx

ahojte baby, mam teraz toho celkom dost, ked bude volnejsie a bude na to taka lepsia chvilka, tak napisem, drzte sa zatial :)

Laurina22

Mna svrbi cele telo,nie v noci,ale cez den ked si na to spomeniem alebo mam take uzkostne stavy...moze to mat suvis?

marcelina78

Laurina , ja som mala bolesti tela celeho, take neurcite, az palenie akoby v zilach, pocity ako keby som vypila otravu a kazdu chcvilu je po mne...

marcelina78

Monza nasla som cosi ohladne detoxu,
sice sa to tykalo pripravku MMS, mimochodom som o nom citala, ze je to uzasne a zlikviduje v tele vsetok bordel, bakterie , viry, toxiny, ktorych posobenim sposobuju nerovnovahu a fungovanie telesnych funkcii a moze mat za nasledok aj "nase diagnozy". Citujem
"Nežiaduce účinky to nemá, ale pripravte sa na to, že keď sa telo začne zbavovať "bordelu", nebude vám moc dobre. Ale to sú klasické detoxikačné príznaky, aké vás postihnú, keď začnete prírodnú liečbu. Nie je to príjemné, ale treba vydržať, stojí to za to."
Lenze teraz mi to skresluje ucinky antidepresiv, neviem, ci mam neucinne lieky, alebo je to z detoxu...

monza

marcelina, mňa napadlo či to nemáš ako vedľajší účinok detoxikácie. Viem, že vtedy je človeku zle. Skús si niekde prečítať nežiadúce účinky detoxikácie. Aj ja som jeden čas brala niečo na detox. tiež mi bolo zle, hlava ma bolela, točila...

marcelina78

Ludkovia, mate aj take neprijemne pocity pri tychto uzkostiach, akoby vami prechadzal elektricky prud, zkratka taka strasna nepohoda, ani neviete co vam je, len strasne zle, akoby clovek vypil nejaku otravu a ta priserna unava... je to nechutne...
Monza neviem, ci mi to pomaha, ukaze cas, teraz mi zasa nie je nejak dobre psychicky, tak neviem, ale to diochi ludia chvalia.

monza

marcelina, prečítala som si o Estrozine, vyzerá to dosť nádejne. Tebe to pomáha? Možno vyskúšam, aj cenovo je to dosť prístupné.Vieš aj ja len skúšam, ďakujem Ti.