Úzkosť

tati

no neverim tobi ;-))) vitaj spat! je nas tu viacero co sme mali pokoj na dlhsiu dobu a zrazu sa to znovu 'objavilo'...ako sa mas (okrem toho ataku) a co nove? ja som dnes ok, uz zacinam rozmyslat,ze ci som si nevypestovala averziu voci praci,lebo najhorsie mi je vzdy v pondelok ;-)))

tobi

TATIIII AHOOJ, NEUVERIIIS, ALE JA SOM NA TEBA MYSLELA TERAZ PAR DNI, ZE TUNA MUSIM IST, A ZISTIT, AKO SA MAS A CI SI TU...:) TAK AKO MOJA? JA SOM BOLA SKORO DVA ROKY UPLNE V POHODE..A PRED PAR TYZDNAMI SOM ZACALA OPAT NESPAVOSTOU A UZ TO PRISLO NESPALA SOM CELU NOC, RANO O 6 ATAK A HROZNE ZLE NA ZALUDKU...ZNOVA MA TO ZOBRALO, AKOBY TO BOLO PO PRVYKRAT..:( ALE ASI TO BUDE TYM POCASIM, A AJ TYM, ZE SOM ZACALA VYSADZAT LIEKY...

natusa42

tati uf,také filmy ani nepozeraj ..ja som tiež pozerala a aj čítala také knihy a radšej nie,som si už povedala :(

tati

baby co nove? kde si katka? ja par dni super a potom zase par dni horsie a dokolecka dokola to iste ;-))) pozerala som film melancholia a baba tam trpela niecim podobnym,takze zase som dostala do hlavy chrobaka,ze co ak sa jedneho dna ani z postele nepostavim...asi si budem musiet zacat filtrovat filmy a pozerat len lahke americke komedie ;-))) inak je aj vam taka straaaasna zima?

natusa42

katkaxx
nemusím si skladať okuliare,ja žiadne nemám ...ale zatiaľ nie som na tom tak blbo ako ostatní tu,uvidíme,,čo prinesie budúcnosť ...

katkaxxx

natusa, zloz si ruzove okuliare...
A) preco mas pocit ze si na tom lepsie ako ktokolvek z tohto fora?
B) nikto tu nijak "nedopadol".

natusa42

ma veľmi mrzí a ľútoi mi je,ked čítam aké veľké máte problémy :/ ...dúfam,že ja nikdy neskončím takto :(:( desím sa toho ...a preto treba niečo robiť s tými mojimi depkami a stavmi-musíám sa z toho nejako dostať

marcelina78

Tak ludia, dnes u lekarky na kontrole,
vobec sa nezaujimala, co jej hovorim, vytiahla zo supla zas tie mirzateny a priblblo sa spytala, no co teda, budete uzivat tu polku? /uzivala som doteraz polku tbl./ ja kukam, ze ved kolko mam teda uzivat celu? a ona ze ked ste z polky ospala, naco celu a to bolo vsetko..menim lekara, alebo sa uplne na lieky vykaslem, ak maju lekari takyto pristup, ako mozem doverovat liekom a liecbe, ked o tom nic neviem, ani sa nedozviem, ani nemam sancu sa nieco popytat a dozvediet od lekara, ved ma s tym predsa skusenosti, ked tym ludi krmi, alebo ani nema, ked si ich ani nevypocuje a ked vsetky informacie musim tahat z diskusii na nete...dopalena som ludia hrozne....

marcelina78

Zuzanka, hadam mas aj pravdu v tom, ze sa to spolu mixuje..co sa tyka detoxu cista voda a hladovka, to by som asi aj umrela, lebo chudsia uz byt nechcem :D
ale na druhej strane verim tomu, ze kym telo nedas do rovnovahy aby fungovalo, po vysadeni liekov, co utlmuju len emocie a posobia len na zvysenie serotoninu, som v tom zasa.. vela ludom sa depresie zvyknu vracat, ja som pred piatimi rokmi prekonala panicku poruchu po smrti blizkeho cloveka, pol roka som bola len na AD, potom som si sama vysadila, lebo som citila, ze som emocionalne otupela, nevnimala som ani dotyky,nic mi nerobili /masaz, partner/ akoby umrtvena, ale potom som to nejak alternativne neriesila, chodila som liecitelovi, co ma zbavil abstakov po vysadeni, len ako to byva, ta energia od nich je ucinna, ale rychlo vyprcha, takze som toho nazoru, ze asi na tom cosi je, ze treba v tele nastolit rovnovahu. Co sa tyka tej psychiky za tych 5 rokov od "doliecenia" panickej, stale som v sebe citila nejaky podvedomy strach a uzkost, vycerpanost hlavne, aj ked to nebolo na lieky, rada by som sa toho zbavila natrvalo, aby sa to uz nevracalo po rokoch, tak preto vymyslam...

zuzanka65

marcelina78, berieš lieky od lekárky a kvapky od liečiteľky, k tomu zinok, omega 3 mastne kyseliny, magne b6, ...no poviem ti, dobrý kokteil, čuduješ sa, že ti je zle? Vraj detox... Buď ber len lieky, čo je asi najlepšie v tvojej situácii, lebo AD sa vysadzujú postupne, nemôžeš ich len tak vyhodiť, neber nič okrem nich. Najlepší detox je hladovka a čistá voda. Na psychiku už len racionálna sebaanalýza :-)))