Úzkosť

agaven

ahojte tanik všetko najlepšie a ja chystam dceru na zajtra ku krčnému neni som nervozna nechty ešte mam tu je zas sneh ale 3 stupne zuzanka aj ja som dcere namalovala na stenu orla a leva a zamok a teraz chcu to všetci pod aj mne namalovat biže no to nieja mam bielu stenu a chce to namalovt cez leto manžel tak som jej ju namalovala ale nie na dlho a dcera na druhu stranu chcem vilu inak aj ja dima radiator som natrela a ta farba nasmrdi vodou rieditelná aj som bielila wc kupelnu spalnu ale už sa mi nechce teraz len pozeram telku a stham upratat obchod .. ved viete ako domaca mamina mne je trošku blbo aj ja sam dost menzes ale len hlava boli inak brucho nič tak ahojte

neriea

to je dlho brat ho dva roky? aj mne to uz bude za chvilu dva roky. a vraj ho nemam vysadzat, ale ja by som radsej hej. boze ludia...

tobi

ako sa dnes mate? mna boli asi cele talo, mam menzes tak mi je nanic...ale v pohodicke, troska si zacvicim koli tej chrbtici...Tobi je zas chorunky, to ma trapi...

zuzana12345

Katuška už je lepšie,len stále niečo musím robiť,aby som sa nezaoberala sama sebou.V piatok som maľovala včera som to dorábala a stále si hľadám priblblé roboty.Jednoducho u mňa je problém že nedokážem v kľude pozerať ani televízor.Buď si pri ňom čítam,alebo lúštim krížovky,potom si odbehnem a robím 10 veci naraz.To mi vyhovuje.Ešte sa mi dnes krúti hlava,ale dá sa to.Priznám sa že aj lexaurin bol v pohotovosti,čomu sa ja teda bránim.Ale čo už.Uvidím ako zajtra fakt je teraz pre našu chorobu svinská doba.Ja sa ani nečudujem,že psychiatrie sú plné pacientov.Budem ti Katuška držať prsty,ty to zvládneš si šikovná.

katkaxxx

ahoj zuzka, ty sa ako mas? uz je lepsie? nepisala som teraz sice ale zaregistrovala som, ze si sa necitila dobre, dufam ze uz to je prec. Ja sa mam tak stredne, ani dobre, ani zle, zajtra ma caka prva skuska, tak dnes sa mienim cely den ucit :)

tatiana26

TOBI antidepresíva sa berú minimálne pol roka pri ľahších stavoch...to je dlhodobá liečba. KATKA ďakujem, si zlatá :)