Úzkosť

tatiana26

Ránko všetkým :) mám havinka Vilka, je z útulku, má cca 1 rok a je to kríženec nevieme čoho všetkého, mne sa vidí, že bradáča, jazvečíka, foxteriéra a vlčiaka...keď beží za loptičkou, tak je to čisté mláďa vlčiaka... neskutočne je roztomilý a má strašne rád všetkých ľudí, nikoho a ničoho sa nebojí, evidentne nebol týraný, ale mal sa dobre predtým niekde... v útulku bol len 3 mesiace našťastie.. Si predstavte, že mám normálne adopčnú zmluvu, zmluvné podmienky a poplatok 15 eur... Willy je tu ako doma, spinkal v domčeku, papal, nekaká ani neciká vnútri, no radosť, čo vám poviem. Ja mám dva dni dovolenku, lebo som otrasne chorá, tak som v posteli a aj kvôli Willymu je to dobre, že tu nebude hneĎ sám, aj keď sa mi vidí, žeby nemal problém.

monik9

OLI zrejme si si o nas precitala malo,pretoze mi okrem toho ze berieme lieky tak skusame vselico od vitaminov az po hypnozu.....

monik9

cafte.....mame strasne zamraceny pondelok ale do roboty idem az zajtra.....uz som tu mala na rannej kave susedku,ale teraz zaleziem naspat do postele a budem si citat.....
vsetko naj Tatianam
a jakeho hava mas tani????
ten moj ma uz 12kil,vcera sme ho ucili plavat,celkom mu to islo,vody sa neboji...

oli

Dievcata, je hrozne co i len citat o problemoch vo vasich rokoch. Mozete byt mozno uz pomaly aj moje vnucky a preto som sa na tieto stranky dostala tak neskoro a zda sa mi, ze omylom. Zle sa cita o tom ako vam nikto nevie pomoct.Lekari to maju v popise prace udrziavat dany stav a nehladat pricinu,ale preco nehladate alternativnu medicinu pre seba a svoje deti? Ak mate zaujem, poradim.

tati

jeeej,dakujem vam vsetkym za blahozelania,v irsku sa meniny neoslavuju,pozeraju na mna ako na blazna:-)vsetko najlepsie tatiana!idem na prechadzku,konecne neprsi...inak vcera som bola v kine na film slumdog millionaire a odporucam si pozriet,hned si poviete,ze sme na to este stale dobre v porovnani s zivotom v indii!