Úzkosť

adka 2001

Agaven ako je mozne ze ti stale kasle mala?Vies co mne Mariee dala e-mail na p.doc.Hromadovu tak jej zavolaj ma v teame roznych odbornikov mozno ti pomozu mhromadova@calivita.sk t. c.02/55568280.Ale vies co moja suseda proti kaslu dava detom len caj z medovky a pomaha im.

tatiana26

AGAVEN www.doplnky.com, tam nájdeš číslo a tam zavolaj.
TOBI no a ako ti kázala tá lekárka to užívať? Ja som ho brala ráno, ale čo lepšie, to naozaj povedať neviem.

agaven

ahoj adka prosim ta rng mi napisal gsc roztok neviem gde ho mam objednat tam kde swanson0911279694 alebo kde prosim ta ta mala neni na tom dobre stale zase kasle a ten rostok aj vodou ridit a striekat do nosa hrdla tam ma bacilov porad ak vieš ma 7 rokov alebo pit to ma dakujem

tobi

ja sa dnes tiez pridavam k vam, co sa citite na prd..boli ma hrozne hlava na jednom spanku uz asi 4 dni, no dnes je to hruza..TANI, chcem sa ta opytat ako je lepsie brat cipralex rano alebo vecer? neviem kedy je lepsie..

zuzana12345

ahojte babulky,som na tom podobne Tánička,hrozne sa mi točí hlava a aj ma bolí a vôbec,bolí ma celé telo.Ja keď mám pár dní vysoký tlak tak sa z toho potom dva týždne nemôžem spamätať.

tatiana26

Ránko...ide ma poraziť, ale zase som chorá...celú noc som mala kompletne zapchatý nos, takže som sa dusila ako divá, z toho som začala kašlať, no parádne... Zase som bola tuším 4 dni v pohodke, bez smrkania a zas ma to z ničoho nič drapne, no nechápem, šak ja takto chorá nebývam. Takže som rozčúlená, lebo príde malá a sa na ńu mesiac teším a ona príde a ja polomŕtva, ach...Samozrejme, že zhoršené sú aj ostatné veci -točí sa mi hlava, mám dereálku, no dnes zas nič pozitívne odo mňa :) :(

dada

Ahoj neriea.citala som tvoj prispevok,a je mi luto ze takto trpis.Ale nechapem,co to mas za lekarku,ked na teba nahuka.skus ju vymenit.ako dlho ti je takto zle,ak smiem vediet kolko mas rokov?a zblaznit?hmmmm....neboj nezblaznis s.ja som mala ia iste pocity 2 roky.bolo to Bozie utrpenie,a to vdaka tomu,akeho mam partnera,a co mi vsetko sposobil.ale rozhodla som sa s tym bojovat.je to tazke,ale krocik pokrociku naredujem.ty si sama a to ti robi problem.kasli na svojich byvalich.musis sa vzchopit a povedat si.."AJ MNE RAZ BUDE DOBRE!!!"a uvidisze to zvladnes,len musis byt silna.prajem ti vela sily,odvahy a vykroc tou spravnou nohou do zivota.neboj sa toho!!!uvidis ze to zaberie,len odvahu.drzim palce.ozvi sa Dada.

neriea

mozem sa z cipralexu zblaznit, ja mam pocit ze som sa uz uplne zblaznila, nechcem sa zblaznit, ako to spoznam. boze teraz to tak citim, ze som blazon. je to hrozne. hlava nikde, niekde stratena v smutku a bolesti, zacina mi z toho naozja sibat, je mi zle. a doktorka ma nechutne zhuci a ponizi, neviem co robit. bojim sa, strasne moc. nekonecneho prazdna a itim vinu za to vsetko teraz. bojim sa. mam pocti ze ludia su strasne zli, uplne kruti, nie su ja viem, ale citim to inak. bojim sa. bojim sa ze mi hlava odide do vesmiru. a to som kedysi byvala normalna.. boze moj.