Úzkosť

tati

jeeej,dakujem vam vsetkym za blahozelania,v irsku sa meniny neoslavuju,pozeraju na mna ako na blazna:-)vsetko najlepsie tatiana!idem na prechadzku,konecne neprsi...inak vcera som bola v kine na film slumdog millionaire a odporucam si pozriet,hned si poviete,ze sme na to este stale dobre v porovnani s zivotom v indii!

dada

ahoj neriea.diki za odpoved.ty mas 22 a ja raz tolko rokov.nevahaj a zmen lekarku,lebo takyto pristup,aky zaujala voci tebe nemala,lebo ona je tam na to,aby si ludi vypocula,a hlavne aby im pomohla,a nie aby po nich ziapala.myslim si,ze asi by aj ona potrebovala odbornu pomoc,podla toho ako sa sprava.zmen lekara co najskor.chodievas aj medzi ludi?ja mam rada spolocnost,ale moj spolubyvajuci mi v tom brani aby som niekam chodila,lebo je chorobne ziarlivy,a preto su tieto problemy a zasli az tak daleko,ze som sa ocitla tam kde som,cize na psychiatrii.ale povedala som si ze uz toho bolo dost,a tak to teraz riesim.uvidim ako to dopadne.drzim ti palce,aby si nasla toho spravneho lekara,ktory ti pomoze.s pozdravom Dada.ozvi sa ako to dopadlo.dakujem...

maťa1111

ahojte. neviem sice ci som tu dobre ale dufam ze ano. nasla som temu, ktoru zalozil isty tomas a mal take iste piznaky ako ja a niekto ho odporucil prave sem. ja mam tych problemov viac a trva to uz dva mesiace. hlavne tocenie hlavy, hlava sa mi toci stale, ked sa rano zobudim tak sa mi toci az kym nejdem vecer spat. mam aj "divne" pocity ze som niekde inde, mimo skutocneho sveta. zo zaciatku trvali tieto pocity len par sekund, minut, ale teraz to uz trva stale a cely den mam pocit ze tu vlastne nie som. a mam pocit ze zle vidim, skreslene + obcas bolesti hlavy. tazko sa to opisuje. myslite, ze ide o nejaku panicku poruchu, uzkost alebo nieco podobne? zo zaciatku som sa strasne bala ci to neni nieco vazne:( a vy mate ake priznaky? dakujem

maťa1111

ahojte. neviem sice ci som tu dobre ale dufam ze ano. nasla som temu, ktoru zalozil isty tomas a mal take iste piznaky ako ja a niekto ho odporucil prave sem. ja mam tych problemov viac a trva to uz dva mesiace. hlavne tocenie hlavy, hlava sa mi toci stale, ked sa rano zobudim tak sa mi toci az kym nejdem vecer spat. mam aj "divne" pocity ze som niekde inde, mimo skutocneho sveta. zo zaciatku trvali tieto pocity len par sekund, minut, ale teraz to uz trva stale a cely den mam pocit ze tu vlastne nie som. a mam pocit ze zle vidim, skreslene + obcas bolesti hlavy. tazko sa to opisuje. myslite, ze ide o nejaku panicku poruchu, uzkost alebo nieco podobne? zo zaciatku som sa strasne bala ci to neni nieco vazne:( a vy mate ake priznaky? dakujem

adka 2001

Teraz som dopozerala Anjela strazneho z Stv-2 neviem ci ste to pozerali bolo to dojemne .Bola tam rec afobiach ,strachu ,reinkarnacii pozrite si to na nete.

agaven

tie antidep. prestavaju u niekt. učinkovat mne to povedal aj neurolog preto ich obmienaju ako mne neurol potom frontin ansilan ... ale možeme ho jej aj dlhšie komu pomaha a nema vedlajši učinok napr. niektore ostanu dlho vtele a namiesto napr3/1 ja jem len jednu mne to stači preto sme kadá no dcera otavuje doba ladova ide hrat ahojte

adka2001

VSETKO NAJLEPSIE TANICKAM!!!Ahojte dievcata ani mne neni dobre 3 dni pred menzesom vsetko ma boli a k tomu to hnusne pocasie.Zuzanka odkedy mam tuto mrchu ani ja neviem kludne pozerat televizor predtym som si pri nom aj pospala ,teraz!!! Vo mne akoby nervy stale pracovali a v poslednom case uz aj jem postojacky proste neviem nic v klude robit.To je hrozne .

katkaxxx

zuzka dakujem :) a ty sa drz, nech uz je len lepsie. Tati je tiez Tatiana? preco som si myslela ze je Katka.. ah, to Tobi je Katka :)) mam to nejake dopletene :) kazdopadne vsetkym Tatianam vsetko naj :)