Úzkosť

zuzana12345

sunie potrebovala by som extrakt z olivových listov/oleuropein/,GSE,Samento/vilcacora,tiež curcumin,bromelain serrapeptazu,boswwelin a neviem či sa to dá ešte objednať

sunie

tobi, ten cipralex som prestala brat lebo mi uz prestal zaberat, neviem si vysvetlit preco lebo roky som s nim funogvala v pohode. nema az take neziaduce ucinky, len som tusim mala vacsie sklony k tvorbe modrin,tak sa nelakaj keby si to nahodou mala aj ty.

adka 2001

AGAVEN pytaj sa s nou na rtg.lebo len tak zistia ci nema zapal nosnych dutin.A neboli ju hlava hlvne medzi ocami.Alebo aky ma soplik nema ho zlty alebo zeleny podla toho zistis ci ide o dutiny.A nehladaj zatial ziadne caje a vody a pytaj sa s nou na komplektne vysetrenie.Co to tam mate za lekarov.

sunie

tana, tobi: ono je to takto - v novembri mi dala doktorka namiesto predoslych AD ten velaxin, lenze brala som ho mozno tyzden a potom som riadne ochorela a nemohla som brat ZIADNE lieky na pokazeny zaludok. A kedze beriem teraz ine lieky na ine choroby, tak si nezatazujem organizmus este aj AD. od novembra som uzila tusim len 1x lexaurin a som relativne ok po psych.stranke. viem ze som si to nemala vysadit sama a urcite sa mi to po case vrati spät (ako stale) ale zatial to neriesim. ked bude treba zbehnem si pre liecky.

agaven

ano ja som ju objednala k primarovi krčne nema mandlu nosnu ale kamaradka chodila na alerg. a nič až išla tak kam idem ja a zistil že ten chlapec ma nosnu nandlu hnis zapal ... a nema astmu ale je alerg. na chlpy poviem napišem čo a ako ale ona asi ma daleko v dutinach bacila ani rengen nič tu neurobili že načo ked som sa pýtala a že ved može aj 2 mesiace kašlat tak idem inde a doktorka a ako viete a kto vam dal kontakt to ju zaujima ale vyliečit mi ju to nie a ja dajte kartu idem k odbornikovi s nou no dakujem aj ten čaj a koloid. vode ale v lušenci nema gse oreg,olej ad manozu počkam objedna a kupim jej to potom ked to budu mat dakujem už so to pisala možo to tu bude 2 krat ale blbne ten počitač napieš error a pozrem a neni to tam čo som napisala a dalši krat to naskočilo oneskorene a bolo 2 krat napisane vypadava stranka alebo systemová chyba no ved ide to ahoj dakujem

agaven

adka dakujem kupim čaj vieš jej sa to vracia 2 mesiace už som sa objednala no ju pondelok idema za primarom krčné mimi našho mesta nevedia ra poradit len ju hadžu krčné atd on mi povie nosnu mandlu nema ale ani rengen neurobili no ona sai me tam daleko bacilov a nie a nie iast preč rnd napisal kupim gse oreg.olej aj d- manozu ale nema tak počkam a potom objednam z lučenca je to lacnejšie inde to gse atd je to moc drahé ale dakujem potom vam poviem napišem čo a ako u krčného kamaratka mala aj alergického chlapca a nič len krčné alergologia až tiež išla tam kde ja idem moja po 4 rokoch mal hnis na nosnej mandle zapal bacilov a ta alerg. me davala už astmatic.liek a nakoniec mandla von nekašle tak hrozne a zistil že je alerg. na chlpy a nema astmu no moja je to dieta a ako jedna napisala že mandla jej može po čase navret aj očka slzit atd ked nebude liečena no dakujem inak je pravda celaskon som jej malo davala budem častejšie lem b konplex a martankov ale ,malo cečka ahojko dik

adka2001

Agaven moj syn ked bol mladsi takto mi kaslal skoro pol roka.Vsetko uz vyskusal a nic nezaberalo.Az doktori mudri ludia dosli na to ze ma zapal nosnych dutin.

agaven

tani dik ale pani z lučenca to nema ale bide mat tak počkam zatial bude koloid.voda čo mam sopel prestava ale kašle dakujem