Úzkosť

tatiana26

Čawky, TOBI to je už nejaké divné, že ten malý je sústavne chorý..doktorke sa to zdá normálne? Nemá to náhodou psychické aj on? TATI dobre si spravila, ja tak plánujem víkend - pekne v teple domova, nech návštevy chodia ku mne :)

tati

ahojte,no uz som si myslela,ze sa sem ani nedostanem!tak som zaregistrovana a uz nikto za mna nebude davat tresty milosovi:-)tobi,mozno nam uz pomaly zacina jarna unava...mne sa ani von nechce ist,radsej som pozicala film a budem pod dekou s frajerom.tak trochu citim,ze sa na mna chystauzkost,ale snazim sa ako len mozem odhanat ju od seba.

tobi

ahoojte moji zlatunky, ja som dnes mala taky divny den, cely den som unavena a boli ma hlava, uz mi to lezie na nervy...bola som u rodicov aj s Tobim, no a doobeda sme boli u lekarky zase,dost som sa tomu branila, ale Tobi mal celu noc teploty 39...no nic, dostal nejake cipky od teploty ATB nedostal, lebo berie homeopatika...no asi si pojdem lahnut lebo mam nejake zavrate a unavena som ako kon...Tani som rada, ze ta lekarka pochvalila, a ze robis pokroky...

agaven

katus ja viem chripka a krče a to tyžden drží mna len hlava boli ale preto ze dcera je chora a ja viem čo jej je nemožem ist dobrý den dera ma zapal bacili jej v tele robia neplechu možete je pomoct ma to v nose hore zoberte special. výter a mate to no jasne bože to nejde no ahojko

agaven

katka dakujem to ja agaven ta čo ma uskost ano ja viem buducnost dik ale radšej budem s mariou a adkou pisat to tem uskost tetania ano mam tu schopnost ale sese nepokožem vestim celej rodina a len kamaratkam atd ale bolia ma oči a unavuje mato no čo napisat je to pekne kriza bude dho zmena prezidenta katka chces este niečo vediet ma sa

katkaxxx

ahojte, pre tych co sa chcu pobavit - nasla som dobru temu ;) www.zdravie.sk

ako sa dnes mate? ja tak striedavo.. bola aj hnusna uzkost, ale som uplne vycerpana, nevyspata, unavena. mala som fakt ze brutal tyzden plny ucenia - dufam ze to prinesie aj zelane ovocie :) prajem pekny vecer

agaven

miloš mas pravdu s tým behanim ale opýtam sa ta no ak možem mam tu tetaniu uskost...a srdce blbne no začala som behat ale ked rýchlo tak ma pichá k srdcu a ked tak pomalsie je to dobre to pomaha že no lebo ja idem na 3 poschodie a som unavena až až ledba dýcham možno zle dýcham bed bežim že, pravopis si moj nevsimaj hej no čo povieš ale cvičim jemne nie prudko a to mi je dobre no dik no vieš stači aj jemne behanie je tu draha pri skole a skušam inak dobre len som hrozne hladna potom ale dam banan a čaj ahoj

tatiana26

Pani doktorka ma dnes pochválila :) vraj je zo mňa iná žena... ale ma aj upozornila, že sa mám trošku stlmiť, lebo som hrozne hŕŕŕ naskočila do života... lenže ja to inak neviem... u mňa je to buď áno alebo nie... uvidíme