Úzkosť

agaven

ahojte mame ti blbca no nič nove a u nma no hrozne no dcera ma teploto bola som u lekara vracala dala jej nutrolin b a nurofén sople a kašle až až dnes som volala doktorke dat bioparox od kasla a telotu zražat a pondelok zase prist ved mi už šibe 2 mesiace a ma to iste mne sice šibe stale ale streas no ruky trasu srdce boli nespim kontrolujem ju a zase 3 dni nebudem spat no kto bude v noci na internete ha ha dojdem no isto budem čitat niečo hocičo bože no nič nove mološko ak budeš takto pisat no dobre mam čo čitat aj sa zasmiat ahojtko miloško no maš harem to je dobre no ahojte

tatiana26

Milý JAVORKO, tak ja som rakovinu mala, veeľmi dobre ovládam túto tému a môžem ti pokojne do detailov porozprávať ako prebiehalo ranné venčenie psa...alebo pridám aj večerné ak chceš.. Ale vlastne, ty máš celkom iné starosti, to my sme tu všetci debily, čo nevedia nič o živote..

zavistlivec

Milos , kasli na toho provokatera - radsej si to tu uzi s kockami a daj niaky dobry vtip na rano ... nahnevaj koceny nech ta vytrestaju

....

Práveže každý rozumný človek pôjde do spoločnosti akurát že si vybere tú správnu. Miloško za chorobu nemôžeš ale za arogantné príspevky áno!

tobi

a javorko zlatko ake mas ty starosti? predpokladam,ze ziadne...citujem teba"ak by ste mali nejake starosti tak tu nepisete o pocasi a venceni psa..." my si piseme to co chceme, co zazijeme pocas dna a tak...ale ty urcite nicim netrpis, ked pises bludy...paaa

tobi

a este nieco javorko, ci javorka,napisem presne to co katka-jeden panicky atak, pocit,ze zomieras, beznadej tiez ti to doprajem a urcite viac nenapises take bludy...

tobi

ako ja nechapem ten posledny prispevok, ale podla mna je to ten alebo ta co vcera...len nechapem o co jej ide! pocuj zlata moja, neviem preco si zabludila na tuto temu, ak mas iny problem,chod na inu temu...my vsetci co sme tu trpime, aj ked mozno nie viac ako ty ale trpime...ale nebudem to rozoberat s tebou,lebo asi nevies o com je rec...len neviem koho si tu nazvala haremom!?