Úzkosť

tobi

A TANIA, myslis,ze by to mohol mat psychicke? ale s coho, tak by sa to prejavilo,ze by bol chory? no neviem, tazko povedat, ale asi to bude s tych zubkov...vies ja mam kamosku,jej syn je sustavne chory kazdy mesiac,niekedy aj skor..vies ja este nestresujem lebo on fakt nebral ziadne lieky skoro rok a pol, a teraz je ta chripka, tak ho chytilo...ale jemu az tie druhe ATB zabrali, no teraz po 2 tyzdnoch je troska zasopleny...

tobi

Anoojte, no TATI zeby to bola uz jarna unava? my s Tobim sme sa trocha pohrali a asi ho idem ulozit spinkat..mimochodom som sa s nim asi pred 3 dnami vybrala prejst, hoci len okolo domu...TANI, vies Tobi nebol chorunky viac ako rok, vobec, teraz ho to chytilo tak,ze vybral 2 ATB, ale teraz neberieme, a dnes v noci vobec nemal teplotu, vlastene vyzera akoby mu uz nic nebolo...lekarka sice spomenula,ze mu idu stolicky, tak ja si myslim,ze teplotoval s toho,lebo teploty mal len jednu noc...inak je trosinka zasopleny, ale to aj ked mu isli prve zubky mal sopliky...Tani ty ako havino uz netaha?

agaven

milosko ale malu lýžisku kavovu zarovnam dam 2/5 vody a cukor a mlieko pila som aj meltu ale ved pijem občas ale ta hlava prejde po tej kave a len rano potom už nepijem kavu a ak silnu tak ju vracam ja viem na žaludok mi zakazal sladke slane kavu ale vieš to telo to občas chce a ja dam a neni mi zle to si musime sami regulovt čo a ako nam dobre padne no mas pravdu vies ja som moc citlisa to nie je dobre muži to beru inak teblota nestresuj sa ale no ved mamina no ja to nejde velká lasku hrozne ju lubkam ved vieš ahojko

agaven

bože to je dobre že sa citite dobre no mne tiž neni moc zle nato že som kontrolovala dceru od večeta mala39 teplotu a až po hodine aj čosi klesat začala dnes je hore pozera telku ja som tu pri vas nema teplotku no daka bohu ahojte všetci aj milosko teraz nebudem behat ale pojdem cvičit na tu kcnu chrbt. a chrbat no citi sa lepsie a puka a puka mi to tam no ahojko zlaticka ved potom napisem idem varit čosi lahe nesmažene aha asi francuzke kej aj ona mesi mat dietu ta moja princeznička chra tak ahojko

tati

dnes rano to bolo tazke,kazdu druhu sobotu musim ist do prace na osmu a ja tak nerada vstavam:-(tani,ako sa ma mate spolu s willym?

agaven

tati no len rodine a kamaradkam ale chcela som pomoct no a ano až 5/6 rokov dalej a auru vidim tam kde je prerusene to ta boli len najprv som to pekne farebne ale som ochorela a teraz len cierno biele a občas farebne no ano