Úzkosť

monika99

caute,ako sa mi mavate??
ja v pohode,vcera som vypila aspon liter vody z bazena,vlasy mam doteraz mokre...
Inak ja sa citim celkom fajn aj pocasko sa zlepsilo

agaven

kavchtaako ti zavidim keby som mohla aj ja idem von spanielsko chorvatsko len grecku som bola ato mi bolo dobre a nemala dceru vies len ja a relax a tu zhon hore dolu a unavena zaspinkam no ahojte

tobi

TANI, ja som tiez na teba hrda,ze si to tak zvladla ist do tej prace, klobuk dolu..inak tak hrozne sa citim aj ja uz 2 den a neviem preco..som neskutocne unavena, boli ma furt hlava, sem tam malinky nabeh na atacik, a samozrejme sa mi kruti hlava..no fakt suuper...

Kachita

tanicka, to mi je velmi luto, ze si mala zase taky silny atak. ale neboj sa, ono to bude lepsie. ver tomu. rozdychavaj to, s rodicmi najdes cestu. oi si zvyknu a ked uz maju havka, neviem preco to je taky problem. ale neva. vsetko sa vyriesi.
trosku spomal, trosku spomal. velmi si si toho nalozila, a nechci sa prepnut. relaxuj. vies to.
som velmi hrda na teba, ze si sla do prace, netreba sa nechat strasit. mne na tie unavene oci a oslabeny mozog pomaha pitie vody a kofoly. a niekedy ani to nestaci. skus sa spytat doktorky, ci by ti mohla na taketo nieco predpisat Betaserc 16. mne to predpisovali skor ako sme prisli na to, ze je to sprievodny jav uzkosti a frcala som na tom v casoch tazkej unavy. mozno by ti to pomohlo, ked to na teba pride. ja som vtedy bola strasna, ani som nevedela poriadne oci drzat, mozog mi zaspaval ale telo bolo cule, mala som pocit ze mi mozog vypina a sposobovalo mi to teda ale poriadnu uzkost.
a keby nie, tak si pytaj tebokan, ten tiez dobre posobi a je to cisty extrakt ginka biloby, lepsi ako komercny pripravok z lekarne na volny predaj.
agaven, rychlo sa vyliec a hlavne to vylez. chripka ma velky dosah a ozve sa aj po rokoch, ked ju nedoliecis. davaj si pozor, ok?
ja som uz spat v spanielsku, spociatku to bolo dost tazke, ale uz som tu, dost unavena, myslim ze mi slabne zrak, mala by som si ho ist dat skontrolovat.
drzte sa

agaven

mam tetaniu a som pi vas tam nie je nik nemam diagnostikovanu uskost ale chyta ma viem čo to je neva že že som tu pri vas tto je jedno žaludočná nevroza migrena tetania kaslem na to uskot lebo aj tak ma to štve je to mam ahoj a ja tapa este kaslem na to telo moje bože prečo som taka ahojko

agaven

tani čo to je s tebou moja vies moja aj tebe je zle ked cosi leze na teba ako chripka sopel atd ja mam nadchu ale acylir. zabral no žeram ho no čo už druhý den a jednu denne a ansilan ale dam si aj magnesko lebo aj chlap horuckuje dcera len solpel kasel uz neteplotuje a ja nadcha až hoe do hlavy mi to ide moja zlatko hlavne nech to prejde ti čo už dufam že po obede bude lepsie ahoj

tatiana26

Ejha a čo tu je také prázdno? Ja dnes zomieram, fakt som na seba hrdá už len za to, že som sa vôbec dostala do práce a len čo som prišla, tak šup neurol... akože fakt zlé...točí sa mi hlava, zatvárajú sa mi oči, som vyplašená, faaakt strašne nepochopiteľne unavená, ja tie oči ledva držím a nejako sa mi zastavuje mozog...miestami normálne neviem, čo sa deje... ty koki, to je iný stav toto... peklo...už dávno som v ňom nebola, tak mi treba,,,

agaven

tanni ty si jak ja babovku aj bananov roladu a tortu ale moj ma rad plnkove a dcera suchsie no aj mna ta hlava a nadcha no čo už nakupila som a čitam vas tak ahojko no muffiny neviem si dobra no ahojko