Úzkosť

javorko

MILOS je DOKONALY. A ESTE SEBECKY AROGANTNY a NECHAPAVY k starostiam druhych.
Ako sa da CHCIET a milovat zivot ked bojujes s RAKOVNOU a mas take vazne DEPRESIE ze ti nejde pozviechat sa z postele???? Ste tu NAJMUDREJSI pokial nemate vazne starosti akurat VENCIT PSA, nadavat na POCASIE ale keby ste mali VAZNE starosti takto nehovorite. Pozdravujeme MILOSKA a jeho harem.

dada

ahojki Milosi.dost dlho som tu nebola,ale co si napisal vcera,velky potlesk mas odomna!!!je to super co tu pises,ale hlavne co si o sebe napisal.je mi to luto o tvojom synovcovi,a cim si ozaj musel prejst.a sportu zdar!!!to je tvoj pohonny motor,a kazdy ma iny motor na pohananie dopredu.vsetko sa da zdolat,len treba CHCIET!!!gratulujem ti a snimam klobuk dolu pred tebou.si ozaj cool!!!drzim palce,len tak dalej Dada...

tati

preboha!tak to s tym trestom som urcite nebola ja....v takej skorej rannej hodine!no jedine,ze by som bola namesacna:-)ja som dnes mala volno a bola na dalsej hypnoze.preberali sme opat detstvo a moje pocity v skolskej druzine,ked som tam ako posledna cakala na rodicov,ktori si ma mali prist vyzdvihnut a bala sa,ze co ked tak nepridu....on si totizto mysli,ze uzkost ma vo vacsine pripadov korene v detstve

tati

preboha!tak to s tym trestom som urcite nebola ja....v takej skorej rannej hodine!no jedine,ze by som bola namesacna:-)ja som dnes mala volno a bola na dalsej hypnoze.preberali sme opat detstvo a moje pocity v skolskej druzine,ked som tam ako posledna cakala na rodicov,ktori si ma mali prist vyzdvihnut a bala sa,ze co ked tak nepridu....on si totizto mysli,ze uzkost ma vo vacsine pripadov korene v detstve

tati

preboha!tak to s tym trestom som urcite nebola ja....v takej skorej rannej hodine!no jedine,ze by som bola namesacna:-)ja som dnes mala volno a bola na dalsej hypnoze.preberali sme opat detstvo a moje pocity v skolskej druzine,ked som tam ako posledna cakala na rodicov,ktori si ma mali prist vyzdvihnut a bala sa,ze co ked tak nepridu....on si totizto mysli,ze uzkost ma vo vacsine pripadov korene v detstve