Úzkosť

katkaxxx

ah ludia, to je hrozne www.psiadusa.sk tolko krasnych psikov a nema si ich kto zobrat, tak im hrozi utratenie :(( mne az srdce trha, keby som mala dom a dvor tak si ich aj 5 vezmem.. :(( Tani - super ze si si psika vzala z utulku :)

tobi

TANI, ja som z vychodu zo sniny, a k homeopatovi chodim do Vranova nad Toplov...a tebe daval v akej forme lieky alebo tiez nieco ako voda v striekacke? on tam do tej striekacky nieco namiesa s takych flasticiek...podla toho co ti je...ale ja som isla hlavne koli tej chrbtici, lebo ma bolela uz aj hrudna kost, aj som mu povedala, ze beriem cipralex a frontin,ze sa liecim...on mi navrhpl ze by som mala namiesti frontinu skusit rivotril, aj mi napisal recept, ale ja velmi nechcem menit a ak tak sa radsej poradim s psychiatrickou...tie homeopatika v strekacke beriem, ale ten rivotril neviem neviem ci zmenit...

tatiana26

Ahoj Tobi, ja som skúšala aj homeopatiká na úzkosť, po tých prvých je mi bolo hrozne zle, fakt výrazne sa mi pohoršilo, ale ktovie...možno aj tam nastal ten zlom, ťažko povedať...potom som ešte skúsila dva druhy a tie nespravili ničového nič a teraz idem zas homeopatičke tento mesiac..ja chodím do BA, ty kam?

tobi

inak ten homeopat je velmi dobry, mne pomohol ked som bola tehotna tak som mala problem s hemoroidami, 2 roky som mala pokoj a teraz sa to znova vracia...ten lekar je anesteziolog+ robi tu homeopatiu, chodi k nemu ludia zovsadial...

tobi

ahojte, s tym uplne suhlasim, ze havino je vyborny liek na uzkost...nasi maju staforda a este ked som byvala doma tak bol stale so mnou,kedze kazdy bol v praci,ja som bola nezamestnana, no bol na mna naviazany a ja na neho...ale podstata je ta, ze v tom case asi 2 roky co sme ho mali tak nemala som ziadny atak, ziadnu uzkost, v pohode som si sla sama aj na koniec mesta, tak vela mi dal nas Dastino..no teraz byvam s priatelom a syncekom,samoska,ze som stastna,ze mam Tobinka,ale rada by som bola keby mohol byt Dastino s nami...ale to nepojde, lebo je to bojovy pes ma vela silya ja stale vravim,ze on sa vyskitol...TANI to tahanie poznam, nas sa taha doteraz,a to ho mame tedA mama uz asi 4 roky, mams nim take prihody,ze ma tahal smykom cez zive plotiky,booze kolko krat som mala kolena odrete, co ma potiahol...ale mam ho rada, aj teraz dost casto chodime do nasich, aspon chvilu sa s nim pohram...prosim Vas poradte mi, brali ste niekedy nieco od homeopata? ja teraz beriem na chrbticu, nakoniec mi povedal homeopat,ze ja som sa musela niekedy prechladit na chrbtici a teraz mam uz starsi zapal, ktory mi presiel dohrudnika, preto ma to vraj boli, dal mi nieco v strikacke a mam to brat po jednom dieliku a este som dostala asi 7 injekcii do chrbata...no hroza, ale vydrzala som...

kachitaa

ahojte, ale sa nam tu zavirilo v nasej teme, ale som rada ze zase mame pohodicku pohodu :)
Milos, pokial sportujes, klobuk dole. Malo ludi ma vytrvalost a odhodlanie cvciti pravidelne alebo vykonavat akykolvek sport. Odporucam ho kazdemu, mne osobne velmi pomaha. nasla som sa vo fitness, nemakam sice ako delo ale tesim sa , ze oproti mojim rovesnikom som celkom fit. a to som este mlada zaba. ale zase ked vezmete ze vacsina ludi sedi v kancli, malokto ma este energiu ist sportovat, ale ono to fakt energiu dodava a hlavne zabija uzkost.
ja prave citam od Praska knihu Obavy a uzkost, ci ako sa to vola a velmi sa mi to paci. je to pekne pisane.
a co do havkov, kazdemu by som odporucila mat jedneho, pokial sa da. je to fakt kvalitny AD :) aspon ten moj urcite :)

katkaxxx

ahojte, naco reagujete na takych anonymnych blbcov co sem pisu, zbytocne minate energiu.. a kto nie ste zaregistrovani - adka, tati a este nejaki, radsej tak urobte, lebo budu ludia pisat pod vasim nickom, mne sa to uz stalo a odvtedy sa radsej registrujem. tiez si myslim ze toto "ASI TREBA S TEBOU ROBIT LEN TEN DOBRY SEX KTORY TI TAK PROSPIEVA !!!!
TAK TA POTRESTAME ZA VCERAJSOK" nepisala tati, podla mna urcite nie.. to nie je jej styl a okrem toho ona zvykne mat nick cerveny - t.j. zadava aj mailovu adresu..