Úzkosť

tobi

Ahojte..Tati, mam sa tak vselijak...same problemy..cele zle...naposledy co som tu pisala, ze som mala atak, tak odvtedy nebol..len blbe hnusne pocity..ako tazke dychanie, nervozita, zle na zaludku...lieky som zacala vysadzat, ale nakolko som mala vtedy atak, beriem ich nadalej...Mne bolo tie 2 roky uplne fajn, az posledne mesiace mi je hrozne zle od zaludka...mala som aj vredy, a teraz som znova objednana zasa na gastro. No a pred troma dnami som mala zasa zvlastne pocity, tazko sa mi dychalo, proste uzkost..do toho ma zacala boliet ladvina a mocila som krv..takze zajtra ma caka sono ladvin..:/ a dnes cely den o nicom, zasa to stazne dychanie..a nepokoj..Tati a co ty, kde si, ako sa dari?

marcelina78

troska ano, ale som z neho ospala, preto si davam len polku, pri lahsich stavoch zaberie aj ten sedatif - od boiron homeopatia...ja sa ale sanzim bez vsetkeho byt a vysadzam si lieky, ktore uzivam 4 mesiace a mam pocit, ze mi robia este horsie, lebo teraz ked postupne ten mirzaten vysadzam, je mi o nieco lepsie.

marcelina78

veru neviem Ella, to musi prejst, niekedy mi je na odpadnutie, hoc kde mi pride zle a hlavou katastroficke scenare prebiehaju, len predychavam, v najhorsom dam polku xanaxu, ale ozaj vynimocne, ked mam pocit, ze sa kdesi zrutim alebo zblaznim , ked to neviem rozdychat....

marcelina78

Ella jasne, poznam, akoby pod el.prudom, niekedy mavam taku husiu kozu na hlave z nicoho nic, aj ked som v klude, to robia tie nervy vsetko...

jerry9156

AHOJ, MARCELINA,
ANO DEREALIZACIU MAM, VIEM O TOM. TRAPI MA VELMI, TO JE ZIVOT AKOBY O NICOM. OKREM INEHO MAM TIE SILNE UZKOSTI, ALE PO SPITOMINE NEJAK ODISLINA CHVILU, SNAD MI TO ESTE CHCILU VYDRZI, SOM SAMA LEKARKA A SOM ZVEDAVA, AKO ZVLADNEM TAK ZODPOVEDNU PRACU. LAKA MA PSYCHIATRIA, AJ KED NIEKTORI BY POVEDALI, CO JE TO ZA PSYCHIATRA, KED SAMA SEBE NEVIE POMOCT. ZMENU AD ZVAVYUJEM, OPROTI MINULEMU ROKU SA CITIM O NIECO LEPEISE, ALE NEVIEM CI M TO JE, SNAD TYM STRACHOM ZACINAT TERAZ NA ODDELENI, ZE SA MI TO ZHORSILO. BERIEM PAROXETIN, CIPRALEX MI VOBEC NEZABERAL, SKUSIM MOZNO PROZAC ALEBO NASPAT SERTRALIN, PAPA

marcelina78

Ahoj Jerry,
tiez ako vsetci tu na stranke trpim depresiami a uzkostami, liecim sa uz 4 mes. slabucke davky Mirzatenu, ale nejak mi to nezabera, pri depresiach su normalne pocity aspon to vela ludi spomina, ze mali pocity akoby boli odpojeni od reality, akoby to neboli ani oni, ja takisto mavam take pocity, myslim ze je to "len "tou depresiou, teda po roku uzivania liekov by si sa mala dat troska dokopy, asi ti lieky nepasuju, skus vymenit lekarku. Tiez prezivam strachy, mam problem niekam ist a to mam nastupit po materskej coskoro do prace, z toho mam uplne obavy, lebo som este daleko od pocitu, ze som stabilizovana...Kukni stranku www.derealizacia.cz , mozno tam nieco najdes...