Úzkosť

Barborka27

aj ja trpím depresiou a úzkosťou uz roky, mna by zaujimalo ako zvladate popritom rodinu, prácu, vztahy s blizkymi a pod.. lebo ja mam pocit ze radsej nechcem mat ani deti, ked mam taketo stavy, ide mi na nervy coraz viac ludi, nechce sa mi uz do nicoho nutit, nikomu nic vysvetlovat..chcem mat od kazdeho pokoj ale zarovne ma hneva prco su ludia dnesnej dobe takí sebeckí, drzí, arogantní, vsade v práci, v obchodoch, na úradoch, z toho mi je najviac zle

tobi

No ja beriem AD uz 2 roky...a ked som ich chcela sama pred 2 mesiacmi vysadzat, prisiel hrozny atak, a zacala som sa citit zle..tak ich beriem nadalej, tak ako som brala...:/

marcelina78

Monza ked som si zvysila ten mirzaten na polku denne, bolo mi horsie, ako ked som brala mesiac tu stvrtku na zaciatku, tak som dala zas stvrtku len , teraz tyzden beriem len 1/6 tablety, vysadzam si sama. Ja uz neverim, ze s pirulkami sa da z toho dostat, ved co tu citam, asi 20% ludi si pochvaluje liecbu tabletkami bez nejakych vedlajsich ucinkov z nich , co je smutne a ked ich aj vysadia, vacsinou sa im to vrati, malo stastlivcov, co to pol roka rok brali, bolo im fajn, vysadili a su v pohode, zkratka stracam vieru v lieky...

tobi

Monza- ja to tak mavam tiez od rana, ale ja som v pohode aj mesiac dva..a potom bum a pride to stazene dychanie a trva par dni...a dnes este aj tocenie hlavy...

tobi

MONZA, JA BERIEM ELICEU ad, a frontin, ked uz si neviem rady...a ja inak tocenie hlavy nemavam..ale dnes je to nieco hrozne...to stazene dychanie je asi najhorsie, akoby ma niekto vo zveraku zvieral chrbat aj hrudnik..:/ a s cim ides na magneticku?

monza

Ahoj Marcelina, teraz sa mám horšie. Brala som tie ženské hormóny 2 mesiace, vždy keď som ich nasadila po týždňovej pauze, strašne ma bolela hlava pár dní. Musela som vysadiť.Celkove mi bolo od nich horšie. Možno aj preto mi je teraz tak blbo.
A ty berieš už len lexaurin?

marcelina78

a este idu aj vianoce, vsetci sa tesia, len ja to nechapem, ako sa vsetci mozu tesit, ked mne je tak zle, nemam silu ani nakupit darceky, nieto este nejake vypekanie kolacikov, uz vidim, ao vianoce prezijem v krci, tak ako pred piatimi rokmi, ked na mna tieto stavy prisli, som si hovorila najhorsie vianoce, ale uz bude len lepise a zas mam to iste spat..ked mi je zle, vtedy nechapem, ako mozu byt ostatni v pohode, ked je lepsie, uz vidim ten svet troska farebne, najhorsia je ta beznadej, ze takyto zivot ma uz caka... Skusali ste niekto regresnu hlbinnu terapiu bez hypnozy?

marcelina78

Ahojte,
Monza, dlho si tu nebola, myslela som na teba, ze asi uz lepsie..No ja posledne dva tyzdne az panicke ataky, pocit ze mi stahuje zaludok a cele telo v krci, strieda to depresia, ledva cosi zvladnem tieto dni, bez lexaurinu uz nemozem vydrzat, z toho som zas otapena, stiedaju to depresie a pocity, ze uz sa tohoto nezbavim, mam to uz pol roka, chvili lepsie a kazdy den co mi je zle sa to vsetko len prehlbuje..

monza

Ahojte, tobi prosím Ťa ja tiež mám také príznaky ako ty, neustále sťažené dýchanie, mierne točenie hlavy, bolesti hlavy, a slabšie nohy. Ja to mám celé dni neustále. Aj ty to máš tak? Sem tam beriem neurol, coaxil mi nepomáhal, iba na začiatku, a teraz ma čaká magnetická rezonancia. Neviem sa toho zbaviť, už to mám 1 a pol roka. Ty aké lieky berieš?
Ďakujem.

tobi

Karkaxxx ako sa mas ty? ja som naozaj posledne dni mimo..ten hnusny pocit vo vnutri..a stazene dychanie..uplna uzkost..nedokazem sa uvolnit..je mi z toho naozaj do placu...myslela som, ze je to ako tak za mnou..ale viem, ze to tak nikdy nebude..a co ma trapi najviac je, ze niesom stastna..nemam cloveka pri sebe, co by ma podrzal...a ani vo sne ma nenapadlo, ze sa to opat vrati..aj ked, vzdy to na mna pride okolo vianoc...je pravda, ze mam tyzdne pred menstruaiou..a aj preto som mozno trocha precitlivela...a aj ta uzkost a stazene dychanie sa mi zda, ze niekedy pride pred menstruaciou..