Úzkosť

zuzanka65

Agaven, ja neviem veľa o tetánii, čo na to berieš, AD. Keby to bola "len" úzkosť, vedela by som ti o tom popísať viac, ale s tetániou to je iné, tak sa poraď so svojím lekárom, ale AD určite nevysadzuj. Presne ako píšeš, po vysadení AD sú tam nepríjemné akoby abstinenčné príznaky, vysadzovanie AD len pod dohľadom lekára a je to dlhodobá záležitosť. Možno práve preto, že chceš dieťatko, si v strese z tých liekov, že ich musíš brať a je ti ešte horšie. Skús sa upokojiť a nechať to na nejaký čas tak, zmieriť sa s tým, že to potrvá možno dlhšie, kým budeš mať druhé dieťa. Mohlo by ti pomôcť, keby si dieťa brala ako možnosť, nie ako nutnosť.

stevuliak

milos no povedal by si ? ;) ved nato to tu je. aspn budem dobre spavat ;) inak som zbadal ze potlacas v sebe emotivitu...uz to preslo ?

agaven

miloško bodaj by dik vieš ako plačem v noci aby ma nik nevydel vieš čo ma štve že prečo ja taka mlada a mam dceru keby som mala cez 40 dobre ale nemam dik za podporu ja viem aj sa snažim koli nej ona ma drži aj mysel mi zaplna dik

agaven

no dnes ma cely den boli v hrudi a v strede riadne čitala som knihu aj som sa masirovala na mojom stroji aj v obchode som bola aj na inej teme to frasa aj som sa napchala liekom a boli cely den do riti ako by ma nožom pichali a boli aj ked sa hybem no čo už mam aj som si porevala nič aj som spievala s dcerou nič picha ma to tam juj dufam že zajtra bude lepšie sptosta tetania kurnajs hlavne že vam je dobre bože a ja bed nedam liek je mi hrozne pali hlava hrud trase ma nejde mi to bez lieku a kym ho nevysadim nemožem mat dalsie deti sakra no na srdce to hej ale antidepr. nemožem vysadit ak vysadim ziapem nervozna hlava do toho no obdivujem tych čo sa dostali z toho no ahojko

zuzanka65

Omyl, Miloš ja keď mám problém, tak sem na túto stránku nechodím, ale riešim ho. Úzkostné stavy mám len veľmi zriedka a panické ataky vôbec. Možno preto, že sa venujem rôznym knihám s touto tematikou. Posledne som sa zaoberala spomínanou racionálnou sebaanalýzou a bola som nadšená, aké je to jednoduché, keď to človek pochopí. Moje nadšenie bolo predčasné, lebo som to nezvládla práve s tebou a moje niektoré reakcie na tvoje invektívy neboli v súlade s naštudovanou teóriou. No nevadí, ja to beriem ako pozitívum, budem viac trénovať. A tiež ma teší, že predsa len sa nájde pár ľudí, čo ma celkom nezavrhujú. Dokonca jedna celá kapitola v knihe čo teraz "študujem" má názov Nepotrebujete uznanie a to je fakt, nie je pre mňa najdôležitejšie, ale poteší. Lenže k tej kapitole som sa dostala až potom, čo som ti napísala svoj názor na tvoje správanie a útoky na inej téme. Nemyslím si, že by som napísala niečo nevhodné, alebo dokonca vulgárne, čo ty o sebe nemôžeš tvrdiť. Ale to je môj názor, ty si maj svoj, vôbec ma nepoznáš, ani môj život a moju rodinu, tak ti to môže byť jedno. Ale ani nadávať do registrovaných bláznov, zakompexovaných, frigidných atď., nikomu nemusíš. Takisto nepoznám ja teba, iba z toho čo napíšeš, ako sa prezentuješ. Neviem aký ty máš problém ani po tom nepátram ani sa nesnažím si niečo domýšľať. Z toho čo píšeš usudzujem, že mávaš občas také nervóznejšie epizódy a vtedy vypisuješ kadečo. Posledné dva-tri dni si sa skľudnil, to je fajn, len tak ďalej, budem ti držať palce. Pekný večer všetkým.

zuzana12345

Miloš skús sa to naučiť mne sa vždy uľaví,veď aj chlapi plačú,nemusí sa na teba nik dívať.Niekde som čítala že plač z teba vyplavuje stres asi to bude pravda.Nemyslela som to doslovne že duel ale vy dvaja si viete vymeniť názor