Úzkosť

tati

ahojte!mne bolo tak dobre,tak som sa tesila,ze hypnoza je zazracna a vsetko sa vyriesilo,ze uz sa zase len budem tesit zo zivota a robit s radostou vsetky tie veci,ktore som robila predtym a bum-bac...vcera sme mali u mna doma veceru,vsetci sa bavili a ja som zrazu dostala ten zvlastny pocit znovu a chut do jedla ma presla.hned som si dala pohar vina,co ma samozrejme ukludnilo a dnes rano som sa zobudila na to,ze to znovu vsetko zacina...

tobi

taak to ta obdivujem misiak, klobuk dole, ale ja som po roku dostala paradny atak, asi najhorsi...no a zmenila som psychosa a teraz mi dala cipralex a uzivat by som ho mala asi tak rok..tak dlho som este ad nebrala..serlift som uzivala najviac 3 mesiace, no a potom po roku sa to vratilo ale brutalne...no ale teraz sa citim celkom fajn, az na dnesok,ked ma nieco chytalo ale neprislo...akurat mam teraz problem zo spankom, lebo mi vysadila frontin, ale dnes som si jeden fukla...boozinku mam pocit,ze to co dnes zacinalo taka mensia uzkost, ze to suvisi s mojim spankom, jednoducho nedokazem zaspat...ale verim,ze bude dobre..a mooc vam prajem babo, je to najkajsie co moze byt...ja mam 2.rocneho Tobiho...pa

misiak

tobi ja som prestal brat vsetky AD sam.a je mi ozaj lepsie ako predtym.preto ani neplanujem trittico.
dala mi seroxat a s manzelkou sa pokusame o babatko tak kvoli tomu mi pridala trittico.
aby som mal chut na sex.
nedal som si ani jeden.
pokial to zvladam bez tak preco nie.no nie? :)

tobi

misiak tak na sexualnu aktivitu? ohhh tak ja som z nich bola neeskutocne hotova...naozaj ako ked som sa za mladi opila a na fruhy den mi bolo zle...uz nikdy trittico...ono su to ad ale mne lekara povedala,ze ked budem brat tretinku tak to bude na spanie..mimochodom vobec mi nezabrali na spanok len mi bolo blbo...

agaven

tobi ostatny mne je dnes lepšie už ma hrud nepicha ešte rano ma trochu bolela hrud a potom to preško dakujem dnes mi je lepšie ozvem sa asi až v stredu držte sa ahojko

adka000

ahojte !! ako sa tu mavate v poslednom case je tu dost pusto.Aj ked sem kolkokrat aj mrknem stale tu citam len vymenu nazorov takze k tomu sazas nepripajam.Ahoj Tobi ja sa mam v celku dobre chrbat ma este pobolieva ,len vcera v obchode mi zostalo zle ,taky naval do zaludka a pocit na odpadnutie ,mala som s toho blby pocit cely den.No dufam ze to prejde .Aty ako maly je uz zdravy??Musim uz ist ,lebo synator ma naponahlo ,neskor sa ozvem ahojte a prijemny uprsany den.

tobi

ahojky, tak ako? ja sa dnes po dlhsej dobe citim na prd..myslim, ze dnes sa mi dost tazko dycha a ako keby na mna isla ta mrcha..dufam,teda budem sa snazit ju nepripustit...ale inak vcera to vsetko zacalo ked mi bolo neskutocne zle, ako po opici blueee, vracala som a od zaludka mi bolo nevolno..zrejme to bolo z tych liekov co mi dala lekarka na spanie trittico...no viac ich nevezmem, radsej si dam frontin...ono teraz nemam az tak dobre obdobie, priatela vyhodili z prace, kde pracoval 6 rokov a dal do nej vsetko...TATI, ADKA, AGAVEN, TANICKA ako sa mate?

misiak

ja som alkoholik a asi nim aj ostanem.neviem sa s toho dostat to pripustam.
ale je rozdiel byt alkoholik a alkoholik.
ja osobne nepotrebujem alkohol ale tu spocnost,v ktorej sa neda byt bez alkoholu.
ale som ajtak alkoholik.
aj ked alkohol neuzivam pravidelne ale stale ked idem vom tak si ho dam.
drogy?s tymi nemam skusenost.
som zmiereny s tym ze sa alkoholu nezbavim.aj ked po nociach placem a rozmyslam ako sa ho zbavit,jednoducho to nejde.
neviem ako sa zbavit pocitov ze si nieco spravim.je to pravda.ale ci s ad alebo bez ad stale neviem najst recept.
a preto si dovolim tvrdit ze lepsie je naucit sa s tymto stavom zit ako menit sam seba nejakou chemiou.
neviem zatial co chcem a viem ze bezAD som aspon sam sebou.
neviem ci uniknem s tejto cesty ale urcite nejaka ulicka existuje.ulicka co ma dostane tam kam chcem.

inka

milos,to to nie je rada pre teba,pretože ty velmi dobre vies zrejme,co ti zhorsuje tvoj zivot,ale skusim napisat svoju skusenost:nielen kombinacia droga+alkohol vyvolavaju tieto stavy ale aj samotny alkohol ci samotna droga.v tvojom priapde treba skor riesit preco sa k tomu vracias ako to co vyvolava tato zavislost.je to velmi zlozite a aj po rokoch ked si clovek uvedomi kolko chyb robi ,tak velmi tazko odolava tej chuti.nepozivam ziadne nelegalne drogy ale da sa povedat ze som tiez zavisla a neviem sa tej zavislosti zbavit,preto dokazem odhadnut ze ta chut je silnejsia ako vedomie ze potom pridu problemy potom to bude este horsie a zase s tym budem musiet bojovat.je asi jedno na com je clovek zavisly,vzdy je to zavislost.mne od toho nepomohol ani psychoterapeut.ak je pravda,ze vylieceny alkoholik ci narkoman zostava stale alkoholikom a narkomanom aj ked abstinujucim tak potom v pripade uzkosti a panickej poruchy to plati 2x,kazdy kto si tym prejde nema sice uz ataky a uzkosti ale stale je citlivejsi stale s amusi kontorlovat aby do toho zase nespadol a svoj zivot musi ovela viac kontorlovat ako clovek ,ktory sa s tymito psychickymi problemami nikdy nestretol.preto je dolezite nielen uzivat lieky ak treba,ale aj spoznat priciny,ktore viedli k spusteniu tejto choroby a zmenit cely rezim,ktory nam ocividne neprospieval.