Úzkosť

agaven

zaujimave po 3 mesiacoch brania magneska som krčovala v bruchu aj ma prehanalo musela som dat odstup par tyždnov no neviem ved čo 5 rokov hadam to zvladnem aj 30 rokov dalej

agaven

ano rng ma travdu to telo naozaj potrebuje doplnat to suhlasin ale su ludia čo to ich telo sa aj doplnuje ale nechce ide to von to je jedno či taky doplnok v srtrave atd u mna ano doplnam na druhej srane som rada že som neni na internom a v nemocnici asi takto zuzanka radšej napcham čosi vyvracam nech ale ved čosi zostane v tele a hlavne že už mi dennne nie je zle ano suhlasim doplnat či vapnik zinok atd ano ma pravdu len horšie pre tych ako ja zo zlym žaludkom ako mam ja ti je jedno s druhym jedno pomože druhe nie

inka

je zaujimave ako viete urazat ludi ,ktori s vami nesuhlasia.ako nahle vam niekto povie ze s vami nesuhlasi alebo ma iny nazor ako vy,hned mate pocit že vyryva alebo je az prilis mudry.vy tu zrejme nestojite o rady .vsimla som si ze ak sem prispeje niekto ktor roky trpel na uzkost ci panicku poruchu a da vam nejaku radu ci odovzda skusenost,hned ho zotrete,hned nesuhlasite s jeho nazorom a mate milion dovodov aby ste ho tu zosmiesnili alebo pourazali.preco?nerozumiem,ja som sem chodila ked tato tema vznikla,tu sme si navzajom pomahali a podporovali sa jeden druheho v liecbe a v pokrokoch.odovzdavali sme si skusenosti.mozno preto sem uz nechodi nikto z nich.vy asi nestojite o to aby vam niekto pomohol so svojimi "mudrymi recami".inak by ste sa radsej opytali napr.aj zuzany co vsetko jej pomohlo k vylieceniu namiesto toho abyste ju kritizovali.ale aj milosa by ste s amohli spytat co vsetko mu brani k vylieceniu,v com je problem ked sa citi taky stastny a aj napriek tomu sa to strieda s jeho uzkostnymi stavmi.vsetky tieto poznatky by vam pomohli k liecbe.tak ako milos povedal co najviac sa dozvediet o tejto chorobe,co najviac ju poznat a prestat sa jej bat.but tolerantny k sebe,byt tolerantny k ostatnym.

misiak

milos musim s tebou suhlasit,tiez som mal zo zuzanou viac konfliktou a presne ako hovoris.pamata si len to co si chce pamatat.je to zaujimava osoba.
velakrat klamala aj samu seba,ale niekedy hovorila celkom k veci :)
zaklad nieje hadat sa ale vyriesit problem.
a ked si niekto mysli ze to ako sa k tomu postavi mu problem vyriesi tak je to len dobre.zaklad je verit.
ja uz som bez AD a musim povedat ze mi je lepsie ako s AD :D
to je to co ma postavilo na nohy.pocit ze nemam problem zit bez liekov.
kazdeho posilni nieco ine a verim ze kazdy najde spravnu cestu.
zelam peknu nedelu

zuzanka65

Moment, teraz ma napadlo, písala si o liekoch, berieš anxiolitiká. Ja som písala o Adečkach, že sa nemôžu jednoducho vysadiť. Lenže tieto anxiolitiká sú vysoko návykové lieky, píšeš, že keď ich berieš je ti zle, keď neberieš tiež zle. Berieš ich už dlho, alebo máš tam prestávky? Berieš ich pravidelne? No, teraz neviem, skús konzultovať s viacerými lekármi, ak ťa jeden odbije len tabletkami.

zuzana12345

Zuzka ja beriem magneB6 a mne veľmi pomáha.Niekedy si daám 3krát denne inokedy mi stačí jedna tabletka.Ja som už tiež vyskúšala rôzne výživové doplnky čaje a vytamíny aby som nemusela AD ale najlepšie je magnéziu.Nemusí však pomáhať každému.Na mňa trebars nemal žiaden účinok sedatif

zuzanka65

Áno, spomínam si, už si o tom písala, že máš aj veľa vitamínov a doplnkov nakúpené, že skúšaš všeličo. Mne sa páči jeden príspevok od technecia na tejto téme www.zdravie.sk, viem bola si tam, písala si tam. Čo si myslíš o tom príspevku 29/12/2008 01:38?
a možno si len netrpezlivá a veľmi chceš vyzdravieť, to je pochopiteľné, len či to nepreháňaš, vieš, nehnevaj sa, či náhodou neskúšaš toho až priveľa a keď sa ti nedarí , tak to necháš tak a vrhneš sa na niečo iné. Ja som čítala niekde na nete, že niekomu pomohol magne b6 a bral ho rok a pol. No veď nič, neboj sa , veď niekedy píšeš, že ti je dobre, to asi dnes bol ten horší deň. Maj sa a drž sa, dobrú noc.

agaven

zuzanka ano sodik draslik jedla som tiens swanson asi vsetko a len par dni pomohlo a zase o ničom draslik banany žihlava atd draslik budiš a v prehanadlu aj v morskej soli ale nič len sa to zhoršuje a už aj triaška ruk trpnu nohy a vecer ked spim oni chcu babo aj druhe ale gynekol. pov nie až ked budem zdrava nedoporuča mi to sisce ona mi stači lebo som aj casto unavena ale vravim žijem som tu pre nich aj moje zlaticko dceru a snažim sa aby nepocitovala že mi je zle robim sa že mi je dobre ale ona to citi aj tak ansilan je na uskost depresiu atd ale tiež navikovy ako neurol atd...