Úzkosť

tati

milos,myslis si,ze ked som obcas uzila exctasy a raz mi bolo tak zle,ze som myslela,ze umriem a zblaznim sa dohromady tak ma to mohlo nejakym sposobom ovplyvnit?odvtedy som sa ziadnej drogy ani nedotkla,lebo mam strach a preto som sa tak upenlivo branila antidepresivam.neznesiem ked sa nemam pod kontrolou....

tati

s absolutne kazdym som si vychadzala a vychadzam,moji rodicia su uzasni,povedala by som ,ze az prilis starostlivi,som obklopena dobrymi priatelmi,mam uzasneho priatela,2krat tyzdenne cvicim jogu,1krat tyzdenne chodim do saune a na plavaren,stravujem sa zdravo,marihuanu nefajcim uz 6rok a s cigaretami som prestala pred 3rokmi...tak kde doslaka je problem?

tati

ja som mala pekne detstvo,az na jasle,kedy ma zatvarali do tmavej miestnosti samotnu,aby som krikom nebudila ostatne deti,pretoze som neznasala zvuk stavby odvedla a odvtedy nie som schopna spat sama v tme so zatvorenymi dverami...ale to neriesim,to mi nevadi...

tati

a ty to mas ako nasledok 'zneuzivania omamnych latok'(vyjadrim sa odborne:-) ) alebo si bral drogy preto aby si sa zbavil uzkosti?

tati

nebavi ma bojovat s tym...zit samozrejme chcem,hoci ked to dosahuje vrchol,tak by som najradsej zomrela,lebo je to skutocne trapenie!milos,ja neviem preco to mam.ja nie som v strese,moj zivot je velmi pekny,mam vsetko co chcem...kde je problem?toto ked pochopim,tak viem,ze to prejde!!!ja len neviem najst pricinu...

tati

milos,mna nebavi zit v obave,ze kedy to zase pride...ako to,ze v 21 storoci este neexistuje tabletka,ktoru by sme raz prehltli a bolo by po celej uzkosti!!!

tati

praveze ja som ziadne zle obdobia predtym nemala:-( mne bolo 25 rokov len dobre!a potom to prislo a trva to uz treti rok.ja nie som velmi trpezlivy clovek...

tati

milos,kazdy kto ma pozna vie,ze som ten najoptimistickejsi clovek na svete a vo vsetkom vidim len to dobre...obdobie kedy som sa pozorovala je za mnou,uz davno te nerobim,ale neda sa nevsimnut si ked sa rano zobudis s tym divnym pocitom v zaludku,nechutou do jedla a aj ked sa snazis mysliet pozitivne,tvoje telo si s tebou robi co chce a v kutiku duse sa obavas,ze sa to zase bude stupnovat a nevies kolko to zase bude trvat....

tati

mna to uz nebavi...to mam fakt kazdy den pit?mne uz idu hlavou take hluposti,ze si pocitam kolko rokov to este priblizne bude trvat kym umriem...alebo rozmyslam nad tym,ze sa na to cele vykaslem a zacnem brat drogy...proste uz mi z toho sibe!!!