Úzkosť

sunnie

ako som zacala s AD citim sa uplne otapena, ledva drzim oci otvorene a je mi dost cudne, aj na vracanie. ak to do tyzdna neprejde tak pojdem doktorke lebo ved ja musim v praci fungovat normalne. ja nemam len uzkost ale aj depresie. ked nezaberu a bude mi stale moc zle, pojdem asi na tu PNku co mam robit. beztak som velmi vycerpana.

agaven

ja som uživala neurol ale po jednej tablete som bola ako keby som si dala vodku alohol otapena až až a spala by som cely den a to som mala malu dceru to neslo ale potom frontin a ten obmienam s ansilanom ale každy sme iny a lepšie ako nič až kym sa s toho nedostaneš ahojte

agaven

ahojte pekne ste pisali miloško tati aj tobi no aj tom ma problem všsetci ale presne ked zamestname mozok v pohode ako nahle som sama v utačenej miestnosti bože utekam von od tial ja jem lieky sice psychoš mi ich nedal ale obvodna ale na ukudnenie si davam frontin mam a teras ansilam na uskost strach depresiu dusenie atd ale je mi dobre vratila som sa z nemocnice s dcerou je na tom dobre akurat som malo pila vody tak mi tam bolo trošku zle až ma dusilo ale začala som pit vody viac aj to prešlo a bolo mi lepšie no dobre držkajte sa ahojko

mijka

Ahoj Sunny. Cipralex nepoznám, no ja som mala tiez dlhší čas Neurol,lekár mi ho zmenil..vraj sa prestal vyrábať..hmm.. Podla mna je velmi dobrý na uzkosť..neboj, pomôže ti:)

tobi

ahojky sunnie, tak mne osobne nejak moc neurol nezaberal..teraz beriem cipralex..brala som s tym aj frontin, no uz mi vysadila, lebo som brala 6 tyzdnov...no ak sa mi zda,ze pride atak alebo citim take steklenie v zaludku,tak si dam...papa, kata

sunnie

ale v porovnani s depresiami a uzkostou co som mala je to zanedbatelne, AD ma vyslovene vratili do zivota. ked bolo lepsie tak som vysadila, ale zatial som sa k liekom stale musela vratit.

sunnie

v letaciku je toho spomenuteho dost, u mna trosku nevolnost (vymizne vacsinou po prvych dnoch liecby), ospalost, sklon k tvorbe modrin, priberanie, znizenie chute na sex.

TOME

sunnie ... ake si mala vedlajsie ucinky uzivania ad? ...vies moc sa do toho nevyznam.. a nikdy som ich ani nebral.. aj ked poznam ludi co im pomahali aj nepomahali...

sunnie

ja zatial podla seba sudim ze sa toho asi uplne zbavit neda, pretoze aj ked som mala dobre obdobia, vzdy sa mi to vratilo a v horsom stave ako predtym,takze som skor pesimisticka sudiac z vlastnej skusenosti. ale nechcem vam brat iluzie.
AD urcite zlepsia kvalitu zivota, netreba sa toho bat, aj ked samozrejme vedlajsie ucinky nie su zanedbatelne.