Úzkosť

tatiana26

No ja zíram, Sunnie, ktorá nad deťmi nikdy neuvažovala a nevedela si to predstaviť je tehotná..? Nevyspytateľné sú cesty... tak je to veru vždy.. No gratulujem zlato, držte sa :)

sunnie

tati to je uplne normalne, chyba ti rodina, priatelia. vela ludi sa vratilo prave kvoli tomuto spät aj ked boli vonku uspesni.

sunnie

ahojte, dlhsie som tu nebola lebo som predychavala jednu novinku - a sice som zistila ze som tehotna.lieky som nastastie brala asi len tyzden lebo mi bolo z nich (alebo uz z ineho :) strasne zle. inak sa citim tak zvlastne psychicky aj fyzicky, budem musiet teraz zabojovat za dvoch :) uvidim co to spravi s mojimi haluzami ale dufam ze to zvladnem.

agaven

ahojko ja len tolko mam nadchu aj hrdlo ma boli aj jem lieky juj hruza asi mam chripku aj ma zabolel zlcnik tak zobrali krv mala som zapal v tele ale dali mi nospu aspon už nemam krce ale boliá ma este trochu doktorka mi už predpisala liek tak faj aj ma pochvalila ze ho uživam obcas no co drzte sa ahojko

damaxy

Tati :) tak si mala pekný deň a dúfam, že aj ostatní. Len dávajte pozor a nepreťažovať. Držať rovnováhu, oddych, záťaž, oddych, spánok. A keď sa chce plakať, tak plakať. Uvolňovať každým ventilom, nedržať v sebe a naše heslo, všetko sa raz na dobré obráti.Určite. Sme silní a bojujeme a krok po kroku postupujeme k pohode.

tati

ahojte!dik za rady ohladom magnezia:-)ja som dnes bola cely den na cerstvom vzduchu,bicyklovali sme sa pri plazi a zistili,ze k nam prisli kolotoce,tak sme zorganizovali 'akciu' a ja som sa zrazu rozplakala,lebo mi to pripomenulo zase domov a minulost..ja sa neviem pohnut vpred.stale myslim na to ako mi bolo dobre a neviem sa tesit z toho co mam teraz a pritom toto som vzdy chcela!!!zit v zahranici,mat dostatok penazi,cestovat...stale mi chyba zmysel toho vsetkeho.citite sa niekto podobne?

TOME

ahojte ludkovia... ako sa vam dari? :) uz som tu dlhsie nebol .. Mne je uz fajn ... az na par detajlov ale tie mi radost nepokazia :)

tatiana26

TATI ja myslím, že je asi dobré dať si nejakú mesačnú pauzu, aspoň teda môj otec to mal predpísané a mal to brať 3 mesiace, mesiac pauza a tak dokola... môže sa to brať dlhodobo, ale či do konca života, to si netrúfnem povedať...čo keď to napríklad už nebudú vyrábať? :)
LIENKOO podľa mňa to v poriadku určite nie je, po prvých pár týždňoch užívania by mali vedľajšie príznaky odoznieť a keď sa necítiš akoby si to bola ty, tak to určite povedz lekárke, zrejme bude treba tie lieky vymeniť...lebo oni nemôžu jeden problém riešiť a druhý vyrábať.
BABIKA super, že lieky ti zaberajú, len nezabúdaj, že lieky nie sú všetko a ak ich raz budeš chcieť vysadiť, tak sa musíš naučiť niektorým veciam...veľa sa tu o tom píše, tak to nebudeš rozpisovať zasa

baabika

Ahojte, ja len že beriem ten Serlift už mesiac a skutočne začal zaberať, je mi oveľa lepšie, nemávam depresie ani celodenné úzkosti, veľmi sa teším a ja len dúfam, že sa nám to už všetkým polepší, hádam aj počasie trošku pomôže:) Pekný zvyšok víkendu želám:)