Úzkosť

monakola

Milos M - presne môj prípad, ale mňa to skôr zaťažuje, niekedy si myslím žeby z toho mohol byť dobrý scenár na horor. Viac by ma potešili príjemnejšie sny. Niekedy sa mi sníva aj viac snov za noc a potom cez deň keď ma niektorý napadne neviem či sa mi to snívalo alebo stalo.

monakola

Má niekto z vás aj také zlé sny. Mne sa sníva skoro celú noc aj niekoľko snov a skôr sú zlé niekedy až desivé, čo ma dosť trápi lebo ráno sa cítim unavená.

silviap

Občas aj ja pijem kávu, ale iba 1 za deň,lebo inak by ma porazilo. Kedysi ešte keď mi nebolo nič,tak som nepila kávu vôbec,lebo mi bolo od nej zle,rozbúšilo sa mi srdce,začali sa triasť ruky. Teraz keď si tak spätne na to spomínam, kávu som začala piť akurát v tom období,keď sa mi to prvý krát objavilo. Začala som ju piť preto,lebo som mala nízky tlak,až sa mi občas hlava točila...

A čo sa týka alkoholu, nepijem,ale občas som si dala napríklad prípitok aj keď som brala lieky. Nebolo mi nič. Našťastie.

silviap

Ahojte, ahoj jankacik.
Mne sa to úplne 1x zacalo asi pred 2 rokmi. Išla asi po polroku k psychiatrovi.Dal mi sertralín, po vyše roku mi bolo fajn,tak mi to vysadil. Lenže o polroka som zase musela začať užívať sertralin, lebo mi to zacinalo znovu. to preto,lebo som mala v robote stresy, robila som si vodičák,tam tiež nervy atď. Ale teraz mi je super.A to prešli 4 mesiace odvtedy čo berie opäť lieky.

Keď mi bolo zle, tak to som si aj ja želala,aby som mala aspoň 50, nech sa už "dlho" netrápim.

Kachita

Tatianka, ja teraz beriem 30 mg Seroxatu.
Nevidela som tvoju otazku.

Ja som vcera docitala jednu knizku menom Liecitel a chyba mi dnes :( Tak rozmyslam, ktoru si pojdem pozicat dnes. Dnes je krasne teplo, mrcha je v uzadi a ked ma aj prepadne, necham ju chuderku, ked ona je tak strasne sama a chce mat priatelku :))) hihi
V podstate sa rozmaznavam, krmim sa zdravymi vecami, spim ako male dieta, a snazim sa robit veci s laskou a vo vsetkom hladat zmysel, aj ked ten zmysel je niekedy neznamy a vobec ho ani netreba hladat.
Nerozculuje ma falosna suseda, aj havka ma viac vyhladava, som ako taka vytesena vcielka :) Keby nebolo tak dusno, aj by som si pocvicila, ale potim sa aj bez toho.
A proste len plyniem spolu s casom. Buducnost neriesim, niekedy som ju riesila az moc a zabudala som zit, teda nezila som.
Tak skuste prestat uvazovat o mrche, aj ked je to tazke, ale skuste jednoducho nechat ju stat vedla vas a nech vas to nemrzi. Vcera som odpovedala na otazku, na co beriem tabletky. Povedala som ze ich beriem na hlavu, lebo mi v nej zacalo hrkat. A kedze nechcem byt hrkalka a mohla by som sa nou stat, tak mam tabletky. A hned bola radost na perach :)
Drzte sa a krasnu sobotu prajem.

jankacik

Ahojte :)

je naozaj krasne

jedna kava nieje problem ,ale to ze ja som pila 6 az 7 na den uz bolo vela a uzkost mi to opat vyvolalo.
ri silnejsich uzkotiach sa vobec neodporuca kofein ani tein.
upozornoval ma na to asi sto krat lekar a citala som o tom uz tiez dost vela...
zazili st eniekto pri tych uzskotiach uz aj obsesie?alebo vyradila vas uzskot tak ze ste neboli schopni niekam sami ist a podobne??

tatiana26

Ránko :)Dnes je tak krásne, poďme si to užiť a navrhujem dnes tú našu mrchu celkom ignorovať... Ja tiež kávu pijem, ale zväčša len jednu denne a nazvala by som to skôr mlieko s kávou ako káva s mliekom :)A kamarát zas pije čaj na litre - hlavne zelený - a nemyslím, že mu to niečo robí... ono je to všetko individuálne... Ale ten alkohol si myslím, že je prúser vždy

tati

ahojte!ako sa dnes mame?dakujem monakola a lencok,budem sa snazit na to nemysliet,aj ked vsetci vieme ake je to tazke:-)len sa trapime pre minulost,ktoru uz aj tak nezmenime alebo sa trapime pre buducnost,ktoru tak ci tak nemozeme ovplyvnit a zabudame si uzit pritomnost...

lenccok

a inak jedna kava denne ta nezabije(ked to beries ako pozitok), vlastne spominam si, ze som ju pila aj ked som uzivala AD

lenccok

ano kava ani zeleny caj by sa pit nemali...ja vsak pijem, ale uz som bez AD...
co sa tyka alkoholu,pocas uzivania AD by sa pit nemal...jeden strik dva krat za rok ti neuskodi, ale je jasne, ze kombinacia AD a alkoholu spusta uzkost