Úzkosť

tati

tani a co by si odporucila?ja som tu chodila na hypnoterapiu,ale nemam pocit,ze toto je to prave pre niekoho,kto ma tazkosti sa vyrovnat s interupciou.ako by mal byt ten psycholog orientovany podla teba?

tatiana26

TATI no prirodzená reakcia to hádam aj je, ale bez odborníka sa rozvinie do neprirodzenej...ak sa to už nestalo... takže určite je to minimálne na riadnu terapiu, ja by som tam na jej mieste už dávno bola

tati

ahojte ako sa dnes mate?ja by som potrebovala poradit,uz som to tu raz spominala,kamaratka bola na potrate,uz su to 3 mesiace a vcera mi opat plakala,ze nechce zit a ked vidi tehotne zeny dostava nieco co mi prislo velmi podobne panickemu zachvatu.vraj sa nevie nadychnut a podobne.ked sme spolu,tak sa vzdy ukludni,napapa a aj zasmeje,ale akonahle je sama opat to zacne.priatel sa s nou rozisiel a ja si nie som ista,ci toto je prirodzena reakcia,ktora po case odide alebo ju mam prinutit ist ku nejakemu odbornikovi...

tatiana26

Ahojky... sa tu rozrastajú naše rady :) Hm, mne terapeutka povedala naposledy, že celý problém je v tom, že ľudia proste nevedia relaxovať... že to je vec, ktorú sa treba učiť... a že prácou to nikdy neprebiješ, že sa treba zastaviť a venovať sa len a len sebe a nechať tie myšlienky plynúť... nerozvíjať ich, ale ani s nimi nebojovať... aspoň 2x denne by sme mali relaxovať my s týmito sviňuchami, čo nás prenasledujú... mne sa to zdá ako nereálna vec, ale keď sa na to objektívne pozriem, tak naozaj nemám 30 minút denne na to čas??? Kua... A 30 minút na cvičenie... Takže hodina pre svoje zdravie... to predsa musí ísť

madeleine

Caute kocky, mozem sa k vam pridat?? Uz to bude treti rok, co trpim uzkostou....najhorsi bol minuly rok, ked sa k nej pridruzila aj nespavost, depresia....teraz sa mi stavy este vracaju, ale spavam uz normalne, depresia odisla...len tej uzkosti, svinuchy sa nie a nie zbavit. Najhorsie je, ked mam volno, nic na robote....vtedy prilis premyslam, analyzujem, zrazu prichadzaju zvlastne myslienky, ktore vyvolavaju vo mne pochybnosti...

misha66

Ahojte, este som sa chcela spytat ci nepoznate niekto v BA daku dobru psychologicku ale podla moznosti nie prilis drahu.Bo co som bola ja to su dost velke palky pre mna.:-)Dik

lenccok

Tani za malinko, najlepsie by bolo, keby ti uz nieco pomohlo. moj znamy je po tomto lieku ako vymeneny, treba skusat...je to jeden z tych lepsich liekov.

tatiana26

Joj baby zlaté ste, ďakujem pekne. TATI nebola, ja s ňou mailujem, hrozne dlho sa u nej čaká a je z BA, ale sme v kontakte aspoň na maily. LENČOK sertralín beriem, aj sme zvýšili ako mi začalo byť horšie, ale bez efektu... hovorila, že zatiaľ nebudeme meniť, no ale ktohovie... hádam tam zajtra skočím a preberieme to