Úzkosť

monakola

Tiež trpím úzkosťou už pár rokov,stále to bolo horšie a horšie až som sa pred 8 mesiacmi začala liečiť u psychiatričky. Zo začiatku keď som začala brať AD tak to bolo veľmi zlé ale potom keď po mesiaci sa dostavil účinok lieku tak som sa už cítila veľmi dobre, bola som veľmi šťastná , pokojná a vyrovnaná. Asi po troch mesiacoch sa mi stav zase zhoršil, odvtedy mi beriem už tretiu kombináciu liekov a ešte sa stále necítim dobre, nič ma nebaví, bojím sa toho že sa už nikdy nebudem cítiť dobre, niekedy som až zúfalá. a nakoniec odkaz pre: Milos M , keď nechceš čítať tieto negatívne príbehy tak si klikni na inú tému alebo dokonca stránku!!! ľudia ktorý sem píšu svoje trápenia tak to nerobia zo srandy , ale človek ktorý to neprežil tak to nikdy nepochopí.

tatiana26

Jankáčik, ja sa v tom plácam tiež hodne dlho a niečo ti môžem povedať z vlastnej skúsenosti... Lieky môžu pomôcť, ale nikdy za teba neurobia jedno - neusporiadajú ti životný chaos... ten keď si neodstrániš, tak môžeš brať lieky do aleluja a žiadne nebudú dosť dobré... ja to viem, lebo beriem asi štvrté a aj tie mi účinkujú málo... ale viem prečo... dlho som bola závislá na priateľovi, to po prvé... človek sa musí naučiť spoliehať na seba, byť sám za seba zodpovedný a nečakať na to, že niekto vyrieši za mňa...

Kachita

No dievky, drzim vam palce, ja sa citim podstatne lepsie. Na moj Seroxat nedam dopustit aj ked som davku zvysila.

jankacik

silviap

ahojky

presne tie pocity mam aj ja ,ze strach zo svadby a presne to iste ,lenze ja som sa teraz aj rozisla s priatelom ,ktory ma vzdy podrzal proste nam to neklaplo aj ked dalej udrziavame kontakt,asi som na nom zavisla a on na mne ...:(
uzivala si aj nejake lieky??pretoez ja beriem sertralin a lexaurin uz su ani neviem ake vporadi su to antidepresiva ,nejak dlho to trva vsetko ...
najradsej by som mala uz 50 rokov apvoedala si aky som mala krasny zivot ,niekedy je to ako mucenie fakt