Úzkosť

lenccok

tani ako sa ty liecis? co beries????? sa mi to u teba nejako nezda. moj blizky znamy mal dva roky problemy,nezaberali lieky, teraz je na trhu jeden novy liek a zevraj velmi ucinny, vola sa Alventa, jeho PP, uzkost, nespavost je prec...jedine toto mu naozaj zabralo...treba sa popytat

tati

tani ved ty si nasa bojovnicka!neboj,zvladnes to znova tak ako aj predtym!bola si u tej homeopaticky?budem na teba cely den intenzivne mysliet,nech sa ti aspon trosku ulavi:-)

tatiana26

No dobre detičky, už je jasné, že mne sa to definitívne vrátilo... akože fakt to ide všetko naspäť. Takže začínam odznova. Úplne od znova. Neurol beriem už každý druhý deň, čo považujem za svoju osobnú katastrofu. Fakt neviem, čo som spravila zle. Ale už prestávam zvládať aj chodiť do práce, ty kokos... ja mám z toho normálne des

tatiana26

Hm, ja teraz bývam sama so psom a problém byť sama so sebou nemám. Už nemám. V čase najväčších problémov som nevedela byť sama ani hodinu, prepadali ma paniky jedna za druhou a išla som sa zblázniť. Dnes je to oveľa lepšie, aspoň teda v tomto smere.

tati

jankacik,ja som mala obdobie kedy som 24hdin v kuse bola s niekym.stale som chodila na kavy,na koncerty,na dikoteky a bud som ja prespala u niekoho alebo niekto prespal u mna len aby som sa vyhla samote.nedokazala som byt sama so sebou,pretoze som potom vzdy zacala o vsetkom premyslat a samozrejme,ze som sa citila horsie.teraz uz nemam potrebu byt vonku kazdy den,ale este stale som 'spolocensky hyperaktivna'...

jankacik

ahojte

mali ste uz problem ,ze ste mali problem byt sami so sebou?ze ste v kuse s niekym potrebovali byt?
ze samota vam privadzala uzkost a strach?

inak necitim sa teraz az nejak extra zle,len ten blby strach je tu ze zas sa budem citit blbo ach jo....

jankacik

ahojte

mali ste uz problem ,ze ste mali problem byt sami so sebou?ze ste v kuse s niekym potrebovali byt?
ze samota vam privadzala uzkost a strach?

inak necitim sa teraz az nejak extra zle,len ten blby strach je tu ze zas sa budem citit blbo ach jo....

tatiana26

TATI moja zlatá, nejdem ti nič hovoriť, však ja sa v tom nevyznám, len som chcela vedieť ako sa to volá, tož vsio :) Ja som bola na terapii, ale nervózna som ako čert, tak sa nám ani robiť nič nedalo, dala mi relaxáciu, ale ani tá nič moc... ech, je to so mnou na hovor tieto dni :)No ale už som doma, idem si oddýchnuť, trochu upratať, pozrieť film a buvať...

misha66

Ahojte, som tu nova a tiez trpim uzkostou skoro uz 4 roky, najhorsie mi je pri zmene pocasia...je to skratka svina tato choroba a to som si nikdy nemyslela ze takto dopadnem...najhorsie je ze studujem plus pracujem...takze niekedy som uplne vystavena....

tati

tani, rano a vecer okoubaka a kazdy druhy den thuja...neopovaz sa mi vsak prezradit z coho to je a naco to je,lebo ak zistim,ze moje zivotne stastie zavisi na jede z hada a vyluckov z ropuchy,tak sa rovno povraciam:-)