Úzkosť

Kolinia

Takto, mne lekar povedal, ze kedze beriem ten coaxil, tak ze zacnem badat tak po tyzdni alebo tak volako zlepsenie a potom, ze uz nebudem potrebovat lexaurin, ze proste sama zistim, ze ho vlastne nepotrebujem, ale u mna akoby to bolo opacne, najprv som sa citila ok a potom sa to zase zhorsilo....teda nie tak rapidne, ale mierne, tak som si zase zacala davat ten lexaurin....ja sa bojim proste toho, ze mi prestanu lieky ucinkovat a ze mi nic nepomoze, to je moj problem : (((

tatiana26

Kolinia ja som s mojou doktorkou na telefóne a kedykoľvek jej zavolám, vtedy mi poradí...tak si myslím, že tam netreba ísť, skús jej len zavolať. Ale po dvoch týždňoch sa na lexaurine závislá nestaneš, to sa skutočne nemusíš báť... keď ho budeš brať pól roka pravidelne, tak potom začni myslieť na závislosť... Začala si to vysádzať sama od seba alebo to kázala doktorka? Lebo si to naozaj dosť urýchlila...

Kolinia

Caute, stala sa mi jedna vec, doteraz som mala pokoj, co som zacala brat coaxil a teda denne aj lexaurin trojku, ale pomaly som zacala vysadzat, lebo sa mi to zlepsilo, sa mi zdalo, ze dost rychlo, ale teraz, po takych 12 dnoch to zase na mna doslo, lebo mam skuskove pred sebou a tak, mozno aj preto, tak som si zase zacala davat lexaurin, lenze ja sa bojim, ze ostanem na tom zavisla a uz mi to nebude pomahat, co mam robit???? okrem ineho mam nizky tlak, tak neviem, co skor, toto zmenene pocasie ma nici da sa povedat...poradte, mam ist opat k psychiatrovi, nech mi povie co a ako???? diky ludia....

tatiana26

Zuzka ja som dnes na tom rovnako... ale máme skúsenosť, že prídu aj lepšie dni, tak netreba zúfať... ja som práve prišla z cvičenia a idem s havíkom a potom hodím relaxáciu a je :)

zuzana12345

ahojko babulky,no tiež sa nemám čím pochváliť často ma chytá panika a strach.Dnes sa mi hrozne točí hlava a stále mám pocit že odpadnem.S tým relaxom súhlasím.Ja vôbec neviem relaxovať.Ešte aj cez víkend riešim pracovné veci.Vrobote mi nič nieje.Príde sobota,nedeľa a koniec.Som nervózna,v podvedomí som stále v robote už mám strach čo bude v pondelok.Ja už som asi fakt na hlavu.

tatiana26

Sunnie moja, to ma mrzí, že ti je tak, ale verím, že to je len pár horších dní... a že zas bude tebe aj bábätku dobre :)
Ja sa snažím držať... dnes je to ako na húpačke, zrazu to príde, zrazu to odíde, človek to už ani nestíha sledovať :)
Ale fičím na láske, tak sa to ľahšie všetko znáša :)

sunnie

tani drz sa, ja som na tom podobne. posledne dni ledva prezivam, idem z depky do uzkosti, ale lieky ziadne neberiem.

tati

a inak ako sa dnes citis?ja zacinam uvazovat o zazraku...treti den s priatelom a stale nic!!!stale dobra nalada,uzkost na mna zabudla:-)