Úzkosť

jankacik

Inari

ahojky presne to mam ja ,a len sa stale pozorujem ci este hovorim normalne ,alebo uz zo zufalstva som sa niekedy aj pytala ci uz nahodoou nehovorim od veci :)
a tiez strach ze ma nakoniec odvezu...
ako je to dost na .... pocit
ako dlho to uz mas?

tati

inari,neboj sa,keby si sa skutocne dostala do stadia,ze si sa 'zblaznila' tak o tom nebudes vediet...ukludni sa,si v poriadku,pretoze si vsetko uvedomujes a tvoj prispevok je zrozumitelny,takze ziadny blazon z teba nebude:-)

Inari

ahojte dievcata je to posledne dni naozaj dost zle.
Niekedy sa tak vydesim svojich myslienok az dostanem paniku z toho ze som sa asi prave zblaznila? Strasne sa zlaknem ze mi "prepne" a budu ma musiet odviezt..alebo ze si narobim hanbu..uz fakt nevladzem :( a ked to prejde neviem co si o vsetkom mam mysliet..
strasne sa bojim ze sa zblaznim..
stava sa vam take?

monika99

Ahojky,dlhsie som tu nebola...Ja sa mam fajn,lieky uz davnejsie neberiem,co sa uzkosti tyka sa mi dva krat vratila,raz v takej slabej a druhy krat v dost silnej forme,zvladla som obe bez liekov....len neviem ci raz rozoznam uzkost od infarktu....teraz mi je opat fajno,mame celkom pekne pocasicko aj ked sa dost prudko meni na dazd ale to zase pekne rastie vsetko na zahradke....v praci vsetko ok,mam doma dievca z domova,tak sa nenudim ani doma....pa

Kachita

A tu zase mame krasne pocasie, az moc krasne a teplucke :)
Lietadla sa uz tak nebojim, len aby ma to nechytilo v nom :( Ale zvladneme to vsetko.
Zajtra je zase krasny den a tesim sa. Zrejme som jeden z mala ludi, co sa tesi kazdy den do prace a cez vikend mu chyba :)

tatiana26

Preboha Katka moja, to je pech... a kdeže spadlo? Podľa mňa ale ty zvládneš všetko...

Tati trochu lepšie asi by som povedala, ale nevyskakujem od radosti ešte :) Ešte som to nechala otvorené, lebo hovorila, že 50% záloha pri objednaní, ale ešte nebol dostatočný počet, takže nevie zaručiť, že sa to uskutoční. Tak počkáme a uvidíme

Kachita

V sobotu letim na svk a spadlo lietadlo. V zime tiez par dni pred mojim odletom spadlo lietadlo v Madride. No neviem, neviem ako zvladnem tu cestu.
Ale chudata ti ludia v tom lietadle :(

tati

ahojky!inari,ja som si tiez vsimla,ze casto ma to chyta okolo 10 rano...mama mi povedala,ze v tej dobe som sa narodila.aj my tu konecne mame krasne pocasie.vcera sme isli na plaz a stravili tam cely den.ked kamaratka zacala opat rozoberat svoju situaciu a problemy,tentoraz som ju zastavila a poprosila,nech si to necha na inokedy a uzijeme si tento den...a bolo nam vsetkym uzasne:-)