Úzkosť

katkaxxx

jeeeej ahoj misko, dlho som uz od teba nic necitala :) ako sa mas? uz je lepsie? pises akoby si z toho bol vonku :)) co je nove? :)

misiak

mrkvicka mozes kludne uzivat magne b6 a AD.
da sa uzkost vyliecit len si treba zrovnat par veci v hlave.ked na to prides tak sa da vyliecit zo dna na den.je vela ludi co su z toho vonku.a aj sem pisali.napr damaxy a tisice ludi co sem uz nechodia.
napr aj ja :)
zaklad je mat niekoho pri sebe kto ta podrzi a vysvetli ti ze to co ta napada su nezmysli :)
clovek sa do toho dostal sam a sam pozna aj cestu von.len treba vediet aj zabudat.
zelam pekny den.

mrkvicka78

Dobry vecer. Uz dlhsie chodim na tuto stranku, vidim ze su tu dlhorocni uzkostnici, ktori vyskusali vselico, tak by som sa chcela spytat, ake mate skusenosti s AD?Naozaj mozu vyliecit? Ak ano, po akom case? Mne doktorka predpisala frontin a serlift, co aj zabralo ale v obdobi menstruacie sa mi uzkost vracia, mavam slabost az tak, ze si musim okamzite lahnut.Nechcem to hovorit doktorke, bojim sa, ze by mi zvysila davku. Mohlo by mi pomoct magne B6 a moze sa uzivat s AD? Este by som ostatnym poradila, co som sa docitala inde, uzkost vraj moze vyvolat kofein a cukor a tiez zvysena fyzicka namaha, pocit hladu a stres. Ako to tak na sebe pozorujem, myslim ze je to pravda..

elif

Ahojte vsetci co ste tu.uz som tu davno nebola,nebolo totiz to vela casu.som naplno vytazena,Inari nie si sama,co ma ten pocit,ze sa zblazni,ja ho uz mam pomaly tri roky,a zatial som tu.je to fakt len nase namyslanie a je to v tych nasich hlavach.bohuzial je to choroba ako kazda ina,akurat ineho razu.mne to najviac vadi a pride to na mna ked som sama doma,vtedy rozmyslam nad somarinami,ktore nie su vobec opodstatnene,ale vzdy si poviem ze raz aj mne uz bude dobre,ze sa ozaj z toho vylizem.potrbujeme hlavne oporu u svojich najblizsich,a hlavne komunikovat,a nie sa uzatvarat do seba.musime sa prinutit na to nemysliet,hoci je to velmi tazke.psychika je mrcha,ale treba bojovat!!!drzim nam tu vsetkym palce,aby sme z toho co najskor a najlepsie vyviazli.s pozdravom dada.

tatiana26

Ahojky, mne je posledné dni trochu lepšie by som povedala...zaujímavé ako sa to mení. Ten pocit, že sa zbláznim, áno, v tých najhorších dňoch som to mávala...netreba si to všímať a netreba prepadať neistote z toho, že čo ak sa fakt zbláznim...lebo nezbláznite...to nás stále len klame a mätie naša myseľ a najviac vtedy, keď je z niečoho nepokojná...a nad tým uvažujte, že z čoho by mohla byť nepokojná, že treba robiť alebo riešiť inak. Ja keď na to idem takto, tak sa mi zvyčajne podarí upokojiť. MANDY, to čo ty popisuješ poznáme zrejme všetci, to sú úplne tie najtypickejšie prejavy úzkosti. MONIKA teším sa z teba, veľmi ti držím palce, aby si tú mrchu porazila vždy a vždy. A aké dievčatko máš doma? Už nastálo?

monika99

zuzka ty mas presne to co ja,aj ja ked je stres,adrenalin tak som v pohode akonahle je prilis dlho klud,nuda tak uzkost prichadza.....teraz sa mi stava ze v spanku ma to chyta...pocitujem ju hlavne v zaludku,nafukne sa mi brucho jak balon a pochyti ma strach zo smrti....nestava sa to pravidelne ale sem tam ano.....je pravda ze som sa vykaslala brat lieky,magnezko,proste vsetko....teraz zase nabieham na caje-ne dobry spanok,medunka a voda magnesia....Ja som tiez zo zaciatku mala strach ist niekam sama,to poznate-odpadnem a podoble bludy,minule ma to chytilo ked som bola vyniest smeti,potrepala som s tou mojou hlavou a rachlo zahnala tu hnusnu myslienku...

mandy610

ahojte, neviem ci trpim uzkostou alebo nejakou socialnou fobiou ale strasne casto mi byva zle chodila som aj ku gastroenterologicke ae ta mi povedala ze to mam uz vyliecene a tak ma poslala k psychologovi. Zatial som bola na prvom sedeni. Vzdy ked volakde mam ist von do mesta do skoly alebo tak tak sa bojim ze mi ostane zle a ze sa povraciam zacne mi rychlo byt srdce trasu sa mi ruky a nemozem dychat. takze uz neviem ci mi je naozaj zle alebo si to namyslam a viem si to vyvolat sama. Mali ste to uz niekto? Dakujem

Inari

Ahoj, Jankacik ja ani neviem ako dlho, podla mna mam uzkostne stavy uz od detstva, lekar mi to povedal az pred par mesiacmi. A taketo myslienky? tazko povedat. myslim ze po vysadeni liekov ked mi presli rozne fyzicke stavy vyvolane vedlajsimi ucinkami AD som sa akosi preorientovala na svoje pocity a myslienky a vtedy sa to nejak spustilo. nieco sa mi zazdalo, ze niekto ma napriklad zavolal po mene a ked som sa otocila nik tam nebol. blbost uplna, co sa mi bezne stavalo ma teraz dokazala nesmierne rozhodit a podobne veci az som si to zacala vsimat a namyslat si bludy. presne kazdeho sa pytam (teda nie kazdeho, len priatela :) ci je to alebo ono normalne, ci aj on to tak vidi, pocuje..ale to len obcas..ked nikto taky pri mne nie je, zlaknem sa a je tu, panika ako vysita.
monika aj ja sa tedy snazim cim skor zamestnat niecim inym, no nie vzdy sa to da, najma ked uz je neskoro a chyti ma atak, vtedy doslova zmrznem hrozou a mam v sebe taky chaos ze je tazko nejak realne uvazovat ako z toho von, najma ked su to prave myslienky co sa nekontrolovane leju..
zuzka :) som sa zasmiala lebo podla vsetkeho asi mam v robote dost casu na blbosti a mam kedy si namyslat a zapodievat sa roznymi zasklbmi svalov. to keby sa vedelo, ale by mi dali hihi :)
nie u mna je to najma v strese, v praci, kde si velmi uvedomujem zodpovednost a ze nemozem kedykolvek odist
takze tak..zajtra zas doboja :) majte sa pekne

zuzana12345

je paradox že v práci ma nikdy úzkosť "nedostala"stále mám čo robiť mozog si zamestnávam inými veciami ako sebapozorovaním.Akonáhle nemám čo robiť,je mi zle začne sa mi točiť hlava,prepadne ma ukrutný strach že odpadnem.Nemalo by to byť naopak?Veď predsa v kľude keď relaxuješ by si mala byť šťastná a v pohode.U mňa je to naopak ja sa cítim super v totálnom strese.Pripadám si ako debil zrelý do ústavu

monika99

Ahojky,tieto pocity ze som sa asi zblaznila som mavala aj ja,mozno ich mavam aj teraz ale akonahle ucitim len malinky naznak uzkosti si zacnem pospevovat alebo okamzite zacnem nieco robit kde mozem zamestat mozog....uzkostou trpim uz rok,teda pol roka som brala lieky a sama som ich vysadila ked som posudila ze uz by to mohlo byt ok.....dlho dlho som uzkost nemala a potom sa vratila intenzivne na dva tyzdne,prekonala som aj to bez liekov,clovek musi najst nejake rozptylenie,cokolvek len nepodliehat tej pliage,je to len v hlave.....poznam pocity ze odpadnem,nebije mi srdce a podobne.....