Úzkosť

nexus

ja uz by som sa netrapil...keby som mohol spat, tak by som bol v pohode...ale ta nespavost je podla mna z tych liekov...tak co mam s tym robit?

mimka_

vies,ja mam iny problem.mna do toho stavu z velkej casti dostal prave moj muz.vobec to nechapal ja som to pisala,caka ma rozvod.ja som teraz aj s detmi u rodicoch takze asi tak.citim tu pokoj padol mi kkamen zo srdca az teraz som pochopila co ma tak nicilo

nexus

..bol som zenaty...ved strach...strach sposobuje stres, a vsetko je zo stresu...
som taky nervozny teraz...
partner ti je napomocny?

mimka_

tazko povedat je to skoro a zacinam s polovickou rano.ved ono sa tie nase problemy aj tak zacinaju...strachom...ty si nebol zenaty

nexus

..pred hodinou mi bolo este celkom fajn a teraz? zasa uzkost...striedaju sa mi strasne nalady... ja mam uz tusim strach len z toho, ze zas nebudem spat a co je horsie, zajtra idem na cely den do roboty...

nexus

...adaptivna porucha, cize sa neviem zadaptovavat na traumu sposobenu rozchodom...

seroxat si zacala uzivat teraz niekedy? uz sa ti nejak prejavili ucinky?

..aky vyznam ma brat vobec benzodiazepiny?
ked je po nich este horsie?
asi jedina moznost teraz bude zacat s nejakymi AD pre mna...inak neviem...

mimka_

relativne dobre.bol si u psychiatra?ved ty sa davkujes len xanaxom AD nemas ja mam seroxat mam sj xanax,ale pokial nebude vazny dovod nevezmem ho a co ti povedal lekar co ti je?